Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

* Dąbrowa Biał. * Duża działka z halami magazynowymi* Okazja

750 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
* Oferta dostępna jedynie w naszym biurze!

Polecamy państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną halami położoną w Dąbrowie Białostockiej w przemysłowej okolicy miasta.

Doskonała lokalizacja w niewielkiej odległości od Drogowej Krajowej nr 8 i 19, co zapewnia bardzo dogodne połączenie z pobliskimi miastami takimi jak Białystok, Augustów czy Sokółka. W pobliżu znajduje się także komunikacja miejska.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod tereny zabudowy przemysłowej, składów i magazynów:

- zagospodarowanie podstawowe wg. planu miejscowego: zabudowa produkcyjna (budynki i hale produkcyjne) składy, magazyny, hurtownie, zakłady przetwórcze i remontowe, zabudowa produkcyjna uzupełniona funkcjami usługowymi(z wyłączeniem usług publicznych)

- funkcja uzupełniająca: zabudowa usługowa, stacje paliw, zorganizowane parkingi, infrastruktura techniczna i drogowa, rozprężalnie gazu.

Nieruchomość składa się z :

- dwóch działek (9338m2 i 15247m2) o łącznej powierzchni 24585m2

- zabudowana trzema halami produkcyjnymi ( 1820m2, 595m2, 1420m2) o łącznej powierzchni użytkowej 3835m2.

Hale posiadają konstrukcję murowaną. Wjazd do każdej hali możliwy z poziomu „0” co umożliwia np. swobodny podjazd i załadunek dla samochodów ciężarowych oraz TIR-ów.

Główne atuty nieruchomości:

• lokalizacja w miejscu przemysłowym

• dobry dojazd drogą asfaltową

• teren ogrodzony i utwardzony

• parking, duży plac manewrowy dla ciężarówek.

Teren z dużym potencjałem z możliwością wykorzystania jako np. punkt przerzutowy, magazyny ,hurtownia itp.

Sąsiedztwo licznych firm i magazynów.

Nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym, pełna własność, posiada księgę wieczystą, wolne jest od obciążeń oraz zadłużeń.

Zapraszam do obejrzenia oraz składania ofert. OPIEKUN OFERTY: Karen Sahakyan tel:666 071 010

Gwarancja bezpieczeństwa - nasze transakcje są ubezpieczone. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego.

Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i winny być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferty były aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Dąbrowa Białostocka