Kolno \"Osiedle na wzgórzu\" 

60 780 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/08/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
Idealne miejsce na osiedle domków jednorodzinnych. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z uroków i swobody życia w otoczeniu pięknej przyrody. Działki położone są w terenie bardzo malowniczym. Trzy działki mają wspólny staw. Dwie działki mają w swoim obszarze las prywatny. Oferta sprzedaży obejmuje zespół 8 działek o powierzchni powyżej 3000m2 każda w miejscowości Kolno łącznie 3,2458 ha. Trzy działki są z warunkami zabudowy. Do każdej działki doprowadzony jest prąd i woda. Do Chełmna około 7 km, powiat chełmiński, woj. kujawsko-pomorskie Malownicze położenie staw plus las na terenie osiedla Zróżnicowane ukształtowanie powierzchni działek Położenie blisko drogi Chełmno-Grudziądz Miejscowość wiejska Obręb parku krajobrazowego doliny Wisły W pobliżu kilkusethektarowy kompleks leśny Kąpieliska Starogrodzkie, Rudnik w odległości kilkunastu kilometrów Cisza droga wojewódzka położona jest ok. 1000 metrów, oddzielona pasem Korzystna lokalizacja działek wynika z położenia ich pomiędzy Chełmnem (ok 7 km) a Grudziądzem, 10 minut jazdy od trasy A1 oraz ok. 15 km od zjazdu z autostrady. Działki znajdują się na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, co zapewnia niezrównane walory krajobrazowe oraz zapewnia ochronę okolicznych terenów. W odległości 3 km znajduje się kilkusethektarowy kompleks leśny a u podnóża góry starogrodzkiej kąpielisko strzeżone (15 km).Teren jest atrakcyjny zarówno jako miejsce do osiedlenia dla klientów z Chełmna, Świecia i Grudziądza jak i miejsce weekendowego wypoczynku dla klientów z dalszych rejonów kraju. Cena działek podlega odrębnym negocjacjom . Centrala Nieruchomości to członek-założyciel TPPN: działamy zgodnie z zasadami Standardów Zawodowych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, nie publikujemy celowo nieaktualnych i nieistniejących ofert, odcinamy się od praktyk nieetycznych i wprowadzających inne firmy oraz potencjalnych klientów w błąd. Centrala Nieruchomości pomaga w uzyskaniu finansowania zakupu wraz z możliwością OCHRONY ZADATKU w przypadku nie uzyskania kredytu hipotecznego. Większość naszych klientów pochodzi z polecenia - ZAUFAJ NAM I TY I NIE CZEKAJ, AŻ KTOŚ CIĘ WYPRZEDZI! zobacz inne nasze oferty i więcej zdjęć na www centralanieruchomosci pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

Numer oferty w biurze: 440/4957/OGS
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie, Chełmiński, Chełmno
Powierzchnia: 3039

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Kolno, Chełmno, chełmiński
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Działka budowlana w Stolnie
40 000 zł
Na sprzedaż działka budowlana w Stolnie o powierzchni 699m2. Wydane warunki zabudowy. Niedaleko sklepy, szkoła, przychodnia. Cena 40000 do negocjacji. Informacje pod nr telefonu 509177372