Piękna, widokowa działka budowlana w Brennej na sprzedaż. 

240 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/10/2020
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przezAgencja

Polecamy Państwu na sprzedaż widokową działkę o powierzchni 2161m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka stanowi teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o charakterze rezydencjonalnym oraz sezonowym i letniskowym.

W odległości ok 30 m jest prąd, woda - z własnej studni (do wykonania), kanalizacyjna szambo do wykonania. Bezpośredni uregulowany dojazd drogą utwardzoną.

Działka znajduje się cichej, spokojnej okolica bezpośrednio przy szlaku na górę Błatnia.

Szczegóły w naszej Kancelarii. Oferta na WYŁĄCZNOŚĆ.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie opisów czy zdjęć naszego autorstwa zabronione, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Brenna Ul. Madzi
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Brenna.Działka na sprzedaż z Brenna, zobacz zdjęcie
Brenna.Działka na sprzedaż
590 000 zł
NATALIA KOLOSOVSKA-FAJFEREK Agentka prowadząca Tel. 516 016 423 Na sprzedaż widokowa działka z laskiem w miejscowości Brenna. Zabudowa jednorodzinna ,blizniacza oznaczona symbolami 3ME .16,3LS.29. Duża działka dla ludzi ceniących sobie przestrzeń ,cisze i spokój. Wspaniałe miejsce na wypoczynek oraz do zamieszkania. Dojazd drogą utwardzona gminną. Media :gaz, woda ,prąd znajdują się w pobliżu ...