Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Piękna hektarowa działka budowlana - Płoskinia !!!teraz SUPER CENA!!! z Braniewo, zobacz zdjęcie
Piękna hektarowa działka budowlana - Płoskinia !!!teraz SUPER CENA!!!
95 000 zł
Do sprzedaży działka rolno - budowlana, o pow. 9770 m2, zlokalizowana w miejscowości Płoskinia, powiat braniewski (nr 64/2). Wydane są warunki zabudowy.Działka o kształcie prostokąta jest położona na wzgórzu obok lasu otoczona strumykami leżącymi już na sąsiednich działkach. Jest to o tyle ważne że na tym terenie nie ma ryzyka powodzi czy podtopień . Przeważająca część działki to płaski teren na k ...
Sprzedam działkę przeznaczoną pod zabudowę w Dąbrowie, gmina Płoskinia, powiat Braniewski z Braniewo, zobacz zdjęcie
Sprzedam działkę przeznaczoną pod zabudowę w Dąbrowie, gmina Płoskinia, powiat Braniewski
80 000 zł
Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę o powierzchni 3000 m2 w Dąbrowie, gmina Płoskinia, powiat Braniewski. Wieś Dąbrowa to niezwykłe miejsce o czystym i nieskażonym cywilizacją otoczeniu, oddalonym od Elbląga ok. 34km, od Chruściela ok. 5 km. Okoliczną atrakcją bez wątpienia jest cenione przez wędkarzy Jezioro Pierzchalskie, które oddalone jest zaledwie 1000 m od nieruchomości. Miejsc ...
Działka Braniewo 3000m2 (nr: WIL533820) z Braniewo, zobacz zdjęcie
Działka Braniewo 3000m2 (nr: WIL533820)
1 000 000 zł
Działka w centrum Braniewa z budynkiem usługowo - przemysłowym o powierzchni 440 m.kw Budynek murowany z cegły , pokryty dachówką, budowany w roku1955.Budynek do remontu. Blisko do przejścia granicznego z Kalingradem. Do zagospodarowania wielofunkcyjnego.Poprzednio Miejski Dom Kultury, duza sla , pokoje , sanitariaty. Kotłownia weglowa. Obecna sytuacja wymusza niska cenę. Warto inwestować ze wzglę ...

Jarzeń - działka rolna możliwość nabycia gospodarstwa

300 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Dlaczego z LORDBUD?

dział pośrednictwa LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC

dział zarządzania LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów

dział wyceny RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów

dział finansowy BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny
Kancelaria Nieruchomości LORDBUD ma przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną o powierzchni 10 ha, własność, Jarzeń, gmina Lelkowo, powiat braniewski, woj. warmińsko mazurskim.

Dodatkowo istnieje możliwość:
Przepisania umów dzierżawy ziemi rolnej od ANR na 16.5 ha oraz dzierżawy prywatnej o powierzchni 48 ha, całość gruntów w pakietach rolnośrodowiskowych;
Nabycie gospodarstwa składającego się kompleksu budynków:
- Budynek mieszkalny o powierzchni 123 m2 w zabudowie wolnostojącej, wybudowany metodą tradycyjną z pełnej cegły, po kapitalnym remoncie, 4 pokoje, jadalnia, kuchnia i łazienka. Ocieplony, okna PCV, ogrzewanie co, blachodachówka;

- Budynek gospodarczy o powierzchni 200 m2;
- Stodoła o powierzchni 390 m2;

Na działce o powierzchni 1,75 ha;
Woda z sieci miejskiej jak również własne ujęcie ze studni. Odprowadzenie wody, szambo oraz niezależna oczyszczalnia ścieków.

Działka siedliskowa zagospodarowana w atrakcje wypoczynkowe z licznymi nasadzeniami i krzewami, ponadto grill, fontanna, wodne oczko przeznaczone do przydomowej hodowli ryb.

Gospodarstwo przystosowane do prowadzenia wielokierunkowego sposobu jego wykorzystania: hodowla bydła (zastosowanie mięsne), jajka z wolnego wybiegu. Dzięki wyjątkowej lokalizacji zagospodarowane również pod pasieki pszczół.

W odległości 2 km znajduje się popularne Jezioro Głębockie gdzie zwierciadło wody - 108 ha, maksymalna głębokość do 9 m, popularne u miejscowych wędkarzy i żeglarzy.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:
Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie należą do spółki Lordbud Sp. z o.o.

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.