Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Drzwi z litego drewna - rustykalne, ręcznie rzeźbione, postarzane z Bielsko-Biala, zobacz zdjęcie
Drzwi z litego drewna - rustykalne, ręcznie rzeźbione, postarzane
Proszę o kontakt
Polecamy oryginalne, ręcznie rzeźbione drzwi w rustykalnym stylu!Wykonujemy wszelkiego rodzaju drzwi na wymiar – zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także drzwi garażowe, reprezentacyjne bramy i wrota. Każde wykonane w naszej pracowni drzwi są niepowtarzalne – projekt tworzymy w ścisłej współpracy z Klientem, zaś całość drzwi jest wykonywana ręcznie. Elementy drzwi są postarzane, na ...
Drzwi pokojowe i łazienkowe z Bielsko-Biala, zobacz zdjęcie
Drzwi pokojowe i łazienkowe
Proszę o kontakt
Sprzedam drzwi pokojowe prawe w jasnej okleinie z klamką i zamkiem 80 cm, wysokość 197 cm w cenie 70 zł oraz drzwi łazienkowe prawe 70 cm, wysokość 198 cm, ubikacja 70 cm, wysokość 198 cm w cenie 50 zł - kompletne. Wiadomość pod tel. 508294964

Okna regulacja,konserwacja,naprawa Bielsko-Biała

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Opis oferty:Jeżeli Twoje okna PCV lub drzwi PCV są nieszczelne - wieje , nie chcą się domykać , nie można ich otworzyć to zadzwoń.

Zajmujemy się regulacją i konserwacją okien PCV.

• Mechanizm okucia wymaga (około raz do roku) smarowania miejsc w których znajdują się ryglowania . Regularnie smarowany funkcjonuje bez zarzutu przez wiele lat.

• Na bezawaryjne działanie okien wpływa również odpowiednia konserwacja uszczelek. Polega ona na naniesieniu na ich powierzchnię odpowiedniego środka zabezpieczającego przed czynnikami atmosferycznym.

Brak należytej pielęgnacji powoduje szybsze niszczenie uszczelek, ścieranie powłok ochronnych okuć i ram, a w rezultacie zmniejszenie trwałości okien i komfortu ich użytkowania.

www.patiokna.pl