Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dziewczyny - pytanie
Moje drogie, Macie może jakieś plany na weekend lub chciałybyście wybrać się na spacer lub rowery, jeśli nie będzie padać? :) Szukam pozytywnych i otwartych osób. Ja mam 27 lat, pracuję zdalnie, jak to większość korporacji teraz, mieszkam na Różance - byłoby super, gdybyś mieszkała w okolicach, ale jak coś to wszędzie się dojedzie :D Pozdrawiam!
Fani ROCK, METAL, BLUES, GRUNGE
Poszukuję znajomych do wspólnego spędzania czasu przy dobrej muzyce.Jeśli masz trochę wolnego czasu, napisz coś o sobie. Pogadamy i wypijemy nie jedno piwo. Płeć nie gra roli. Wiek - najlepiej 25 - 45.
Kumpelka Wrocław
Chętnie wybiorę się na plaże miejską, do kina, do pubu, na tańce, wycieczkę, cokolwiek :) Jeśli też lubisz rożne wypady - napisz !
Kupię sadzonki malin Wrocław
Hej, kupię sadzonki malin 3-4najlepiej 3 różne odmiany powtarzającenp. Polka/Polana, Golden Queen, Black Jewel
na jagody w okolicach Wrocławia
Cześć, czy możesz mi polecić jakiś las w okolicach Wrocławia - im bliżej Wrocławia tym lepiej - gdzie można zbierać jagody? Z góry dziekuję! P.S. Jak widać jestem głodna, więc nieuprzejym osobom odradzam kontakt - jedną z nich mogę zeżreć na śniadanie, wiec lepiej się nie podkłądać.
Szukam kolegi/koleżanki do wspólnego spędzania czasu
Ostatnio ryzykowne jest chodzenie do kawiarni i restauracji, dlatego proponuję spacer i rozmowę przy kawie na wynos. Jestem Ewa, mam 30 lat i zajmuję się tańcem. Szukam kogoś pogodnego i niezarozumiałego;) To nie jest ogłoszenie z podtekstem erotycznym.
któtkie i anonimowe badanie do pracy magisterskiej  z Wrocław, zobacz zdjęcie
któtkie i anonimowe badanie do pracy magisterskiej
Część, potrzebuje chętnych do uzupełnienia krótkiego kwestionariusza. Badanie jest anonimowe i dotyczy sensu pracy - psychologia społeczna.Odpowiedzi potrzebna na już :) Z góry dziękuję
Więcej ogłoszeń

Znienawidzony angielski..;) 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/05/2020

Bardzo brakuje mi w życiu znajomości angielskiego, próbowałam wiele razy, ale całkiem nie mam do tego talentu. Porażki sprawiły, że znienawidziłam. Szukam kogoś, kto odczaruje... Nie mam pomysłu, ale umiem różne rzeczy - mogę się za coś wymienić:) Mogę uczyć grać na gitarze, mogę uczyć grafiki, znam trochę programów graficznych, mogę coś ugotować, popilnować dziecka - różne rzeczy mogę:) Byle ktoś sprawił, że ta totalna awersja mi przejdzie... Nie umiem się nauczyć, a samej najtrudniej.. a przydałoby się choć trochę znać.. co nie?;)

K33