Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dziewczyny - pytanie
Moje drogie, Macie może jakieś plany na weekend lub chciałybyście wybrać się na spacer lub rowery, jeśli nie będzie padać? :) Szukam pozytywnych i otwartych osób. Ja mam 27 lat, pracuję zdalnie, jak to większość korporacji teraz, mieszkam na Różance - byłoby super, gdybyś mieszkała w okolicach, ale jak coś to wszędzie się dojedzie :D Pozdrawiam!
Fani ROCK, METAL, BLUES, GRUNGE
Poszukuję znajomych do wspólnego spędzania czasu przy dobrej muzyce.Jeśli masz trochę wolnego czasu, napisz coś o sobie. Pogadamy i wypijemy nie jedno piwo. Płeć nie gra roli. Wiek - najlepiej 25 - 45.
Bratnia dusza pilnie poszukiwana 
Niedawno przeprowadziłam się do Wrocka i przyznam, że czuję się tu trochę samotna. Szukam kumpeli do wspólnego spędzania czasu, wyjść na spacer, kawę, do kina czy też na imprezę. Całonocne maratony filmowe z lampą wina i popcornem również mile widziane. :) Najważniejsze, żebyśmy znalazły wspólnym język, ale fajnie gdyby była to kobietka w wieku 20-30 lat. :) Pisz śmiało, czekam! :)
Wspólny wyjazd za granicę do pracy
Tak jak w tytule, szukam kogoś zdecydowanego i obrotnego, aby wyjechać pod koniec lata do pracy. Nie mam jeszcze nic nagranego, wszystko jest do omówienia, kierunek i jak to zrobimy. Pozdrawiam. M 31
Szukam nowych znajomych
Hej właśnie niedawno zakończyłem 6 letni związek. Stare znajomosci się wykruszyły i nie ma teraz nawet z kim wyjść na piwo czy do kina. W związku z tym szukam nowych znajomych płeć obojętna preferowany wiek od 21 do 28 lat M26
Szukamy konkretnej, nieoficjalnej grupy do wykonania graffiti
Jak w tytule. Wrocław. Szukamy konkretnej, nieoficjalnej grupy do wykonania graffiti. Udostępnimy bezpłatnie ogromne ściany, widoczne z bardzo uczęszczanej drogi. Kontakt telefoniczny
Szukam kolegi/koleżanki do wspólnego spędzania czasu
Ostatnio ryzykowne jest chodzenie do kawiarni i restauracji, dlatego proponuję spacer i rozmowę przy kawie na wynos. Jestem Ewa, mam 30 lat i zajmuję się tańcem. Szukam kogoś pogodnego i niezarozumiałego;) To nie jest ogłoszenie z podtekstem erotycznym.
Więcej ogłoszeń

Szukam sympatycznych znajomych 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/04/2020
Hej! W tych trudnych czasach szukam nowych znajomych o pozytywnym usposobieniu. Stroniących od politycznych tematów i podniet, ze szczyptą optymistycznego wigoru. Piotrek, 29 l.
Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2019