Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
któtkie i anonimowe badanie do pracy magisterskiej  z Wrocław, zobacz zdjęcie
któtkie i anonimowe badanie do pracy magisterskiej
Część, potrzebuje chętnych do uzupełnienia krótkiego kwestionariusza. Badanie jest anonimowe i dotyczy sensu pracy - psychologia społeczna.Odpowiedzi potrzebna na już :) Z góry dziękuję
na jagody w okolicach Wrocławia
Cześć, czy możesz mi polecić jakiś las w okolicach Wrocławia - im bliżej Wrocławia tym lepiej - gdzie można zbierać jagody? Z góry dziekuję! P.S. Jak widać jestem głodna, więc nieuprzejym osobom odradzam kontakt - jedną z nich mogę zeżreć na śniadanie, wiec lepiej się nie podkłądać.
Koleżanka na już!
Jestem mamą półrocznego chłopca. Marzy mi się wyście z domu na ciacho czy wyjście z kimś na zakupy czy na rower BEZ WÓZKA! A niech się tatuś wykaże Jeśli masz ochotę mnie poznać daj znać :)
Koleżanka poszukiwana
Jestem signielką. Poszukuję koleżanki do wspólnego spędzania czasu. Może być kino, spacery, kawiarnie, puby, kluby, fitness albo co tam się wymyśli. Fajnie byłoby wyjść gdzieś w weekendowy wieczór, potańczyć lub posiedzieć, pogadać o wszystkim i o niczym.
Wyjście do. Zoo
Hej jest ktoś chętny wybrać się jutro do zoo? M26
Szukam kolegi/koleżanki do wspólnego spędzania czasu
Ostatnio ryzykowne jest chodzenie do kawiarni i restauracji, dlatego proponuję spacer i rozmowę przy kawie na wynos. Jestem Ewa, mam 30 lat i zajmuję się tańcem. Szukam kogoś pogodnego i niezarozumiałego;) To nie jest ogłoszenie z podtekstem erotycznym.
Kumpelka Wrocław
Chętnie wybiorę się na plaże miejską, do kina, do pubu, na tańce, wycieczkę, cokolwiek :) Jeśli też lubisz rożne wypady - napisz !
Więcej ogłoszeń

Szukam kolegów dla 9cio letniego chłopca  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/05/2020
Witam, jestem ciocią 9cio letniego chłopca, który jest nieśmiałym jedynakiem. Jeśli dziecko, w Twoim otoczeniu ma podobny problem w nawiązaniu znajomości, albo wręcz przeciwnie, jest otwarte i śmiałe i chciałoby poznać nowego kumpla, napisz, jesteśmy z okolic Leśnicy we Wrocławiu. Ewelina