Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Fani ROCK, METAL, BLUES, GRUNGE
Poszukuję znajomych do wspólnego spędzania czasu przy dobrej muzyce.Jeśli masz trochę wolnego czasu, napisz coś o sobie. Pogadamy i wypijemy nie jedno piwo. Płeć nie gra roli. Wiek - najlepiej 25 - 45.
Bratnia dusza pilnie poszukiwana 
Niedawno przeprowadziłam się do Wrocka i przyznam, że czuję się tu trochę samotna. Szukam kumpeli do wspólnego spędzania czasu, wyjść na spacer, kawę, do kina czy też na imprezę. Całonocne maratony filmowe z lampą wina i popcornem również mile widziane. :) Najważniejsze, żebyśmy znalazły wspólnym język, ale fajnie gdyby była to kobietka w wieku 20-30 lat. :) Pisz śmiało, czekam! :)
Koleżanka poszukiwana
Jestem signielką. Poszukuję koleżanki do wspólnego spędzania czasu. Może być kino, spacery, kawiarnie, puby, kluby, fitness albo co tam się wymyśli. Fajnie byłoby wyjść gdzieś w weekendowy wieczór, potańczyć lub posiedzieć, pogadać o wszystkim i o niczym.
Szukam kolegi/koleżanki do wspólnego spędzania czasu
Ostatnio ryzykowne jest chodzenie do kawiarni i restauracji, dlatego proponuję spacer i rozmowę przy kawie na wynos. Jestem Ewa, mam 30 lat i zajmuję się tańcem. Szukam kogoś pogodnego i niezarozumiałego;) To nie jest ogłoszenie z podtekstem erotycznym.
Koleżanka - Wrocław
Znajdzie się chętna na wypady typu: plaża miejska, ognisko, kino, tańce, wypady za miasto itp?
Wyjscie na miasto w piątek / sobote
Jakas chetna kolezanka wyjsc wieczorem w ten piatek lub najlepiej w sobote do pubu na piwo czy drinki? Moze tez na tance jesli beda kluby czynne :)
Wspólny wyjazd za granicę do pracy
Tak jak w tytule, szukam kogoś zdecydowanego i obrotnego, aby wyjechać pod koniec lata do pracy. Nie mam jeszcze nic nagranego, wszystko jest do omówienia, kierunek i jak to zrobimy. Pozdrawiam. M 31
Więcej ogłoszeń

Mam pytanko 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/05/2020
Czy relacja zapoczątkowana w internecie może przekształcić się w coś więcej? Jedni uważają, że tak, inni, że to strata czasu. Są i tacy, którzy na początku mają w sobie mnóstwo entuzjazmu, ale entuzjazm ten z czasem wygasa i znajomość umiera śmiercią naturalną. A Ty w której jesteś grupie? M32