Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Jazz na żywo
Czy ktoś lubi muzykę jazzową ? Mam ochotę pójść i posłuchać dobrej muzyki na żywo, wypić jakieś piwo :P Możecie polecić jakiś klub tutaj w Krakowie ?Jeśli byłby ktoś zainteresowany, zapraszam.Mateusz, 28 lat
Ktoś pomoże?  z Krakow, zobacz zdjęcie
Ktoś pomoże?
Czy ktoś mógłby mi pomóc doradzić gdzie w Krk mogę sprzedać taki obraz, żebym nie została oszukana i jaka może być jego szacowana wartość? (Kazimierz bieńkowski 1895)
Proszę pilnie porady
Potrzebuję czyjś porady w sprawie zakupu sprzętu elektronicznego oraz oprogramowania dla osoby niepełnosprawnej z zaburzeniem mowy. Sprzęt (może jakiś tablet czy telefon) i oprogramowanie powinni pomóc w komunikowaniu tej osobie. Nie wiem dokąd się udać za takim? Czy są w ogóle specjalistyczne sprzęty czy oprogramowania? Może ktoś jest obeznany w tym temacie? Albo chociaż by do jakiego sklepu pójś ...
Szukam nowych znajomych :)
Czesc, chętnie poznam nowe osoby, z którymi można czasem pogadać czy wyjść na miasto :) Interesują mnie takie aktywności jak sport, spacer, kino, ciekawe wydarzenia na miescie, koncerty. Jeżeli ktoś także czuje się samotny czy z jakichś innych powodów nie ma z kim wyjść to zapraszam. Pozdrawiam, on 29 :)
Kopiec Kościuszki
Cześć .Czy jest ktoś chętny na wejście na Kopiec Kościuszki?Inne propozycje mile widziane.Ona 33
Kino, kawa, kręgle, czy bilard?
Cześć ;) Może ktoś wyrażałby chęć wyjść z domu i spędzenia jakoś wolnego czasu mimo deszczowej pogody w jakikolwiek sposób? Może kino, rozmowa przy kawie?
Nowi znajomi ;)
Witam, poznam nowe osoby do wspólnego spędzania czasu. Chętnie wybiorę się na spacer, na piwo, do kina,teatru, na koncert. Jeśli ktoś szuka partnera do wspólnych treningów to chętnie pobiegam albo pójdę na siłownię, lubię też pograć w siatkówkę czy piłkę nożną. Jeżeli też szukasz nowych znajomych to odezwij się ;) Pozdrawiam, m29.
Więcej ogłoszeń

Czy ktoś slyszy

Dodaj takie ogłoszenie!
Mam już dość tego wszystkiego obłudy kłamstwa i pozerstwa tego sztucznego świata. Czuje się samotny wśród tłumu Czy ktoś chciałby się że mną zakumplowac powiedziec ze zycie kiedys odpuści to kopanie po dupie...
S (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 08-2014
Popularne