Kredyt dla rolników 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/10/2019
Od lat pomagamy rolnikom uzyskać finansowanie.

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt ofert. Możemy je dla Ciebie porównać i dopasować do Twoich potrzeb. Jesteśmy także w stanie doradzić rozwiązanie, jeśli uzyskanie finansowania z różnych powodów jest utrudnione.

Kredyt gotówkowy, konsolidacyjny? Pożyczka? Leasing? Leasing zwrotny? Faktoring?

Zadzwoń do nas i dowiedz się co możemy Ci zaproponować. Chętnie odpowiemy także na Twoje pytania w wiadomości prywatnej.

Pomogliśmy już wielu rolnikom z całej Polski. Chętnie pomożemy i Tobie

Bezpłatnie zbadamy Twoją zdolność kredytową.

U Nas sprawdzisz jaką ratę możesz płacić w poszczególnych bankach i firmach pozabankowych.

FINES Operator Bankowy S.A.
Oddział w Międzychodzie
ul. Kilińskiego 11

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ!
www.happycredit.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
kredyty gotówkowe i konsolidacyjne - 19,45 %
pożyczki firm pozabankowych -101,69 %

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków: Alior Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., bank S.A., Nest Bank S.A., TF Bank AB, AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A. oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Mash Poland Sp. z o.o. , KredytOK, InCredit Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., Provident Polska SA, SuperGrosz Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Mikrokasa S.A. , Ferratum Bank p.l.c , Zaplo Sp. z o.o., Rapida Sp. z o.o., CreditStar Sp.z o.o., oraz Pragma Faktoring S.A, Vippo Sp. z o.o., CROSS Loan Sp. z o.o.. Cardina Sp z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 1.04.2019 r.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kilińskiego 11