Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach
45 zł
Pokoje z łazienkami,balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena dotyczy jednej osoby w pokoju 3-osobowym w okresie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym ustaleniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach
45 zł
Pokoje z łazienkami, balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 3-osobowym w czasie wakacji, inne terminy oraz inne składy osobowe podlegają odrębnym ustaleniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Pokoje 600 m od morza w Sianożętach
45 zł
Pokoje z łazienkami, balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 3-osobowym w czasie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym uzgodnieniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Gościnne pokoje nad Bałtykiem w Sianożętach obok Ustronia Morskiego z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Gościnne pokoje nad Bałtykiem w Sianożętach obok Ustronia Morskiego
45 zł
Pokoje z łazienkami do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju trzy osobowym w czasie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym ustaleniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Noclegi nad morzem w Sianożętach obok Ustronia Morskiego z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Noclegi nad morzem w Sianożętach obok Ustronia Morskiego
55 zł
Pokoje z łazienkami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 2-osobowym w czasie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym ustaleniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Wakacje i nie tylko nad morzem bałtyckim w Sianożętach 12 km od Kołobrzegu z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Wakacje i nie tylko nad morzem bałtyckim w Sianożętach 12 km od Kołobrzegu
Proszę o kontakt
Pokoje z łazienkami, balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 3-osobowym w okresie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają osobnym uzgodnieniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Lipiec i nie tylko nad bałtykiem 600m od morza w Sianożętach obok Ustronia Morskiego. z Kolobrzeg, zobacz zdjęcie
Lipiec i nie tylko nad bałtykiem 600m od morza w Sianożętach obok Ustronia Morskiego.
45 zł
Pokoje z łazienkami, balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 3-osobowym w okresie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym ustaleniom. Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.
Więcej ogłoszeń

Gościnne pokoje nad Bałtykiem w Sianożętach obok Ustronia Morskiego

45 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/08/2018
  • Do wynajęcia przez Właściciel
  • Dostępny 15/08/2018
  • Available To 31/08/2018
  • Minimum nocy 6
  • Miejsca noclegowe 20
  • Liczba pokoi 5 pokoi

Pokoje z łazienkami, balkonami, do dyspozycji wypoczywających kuchnia w pełni wyposażona, oraz ogród z atrakcjami tak dla dzieci jak i dla osób dorosłych. Podana cena jest od osoby w pokoju 3-osobowym w okresie wakacji, inne składy osobowe oraz inne terminy podlegają odrębnym ustaleniom.

Pełniejsza informacja na facebook alicja zaleska pokoje.