SEZON--2021----Samodzielny dom z ogrodzoną działką nad jeziorem Ługowskim na wyłączność 

200 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/12/2019
  • Do wynajęcia przezWłaściciel
  • Dostępny od2021-04-19
  • Dostępny do2021-10-10
  • Minimum nocy2
  • Miejsca noclegowe5
  • Liczba pokoi3 pokoje
SEZON 2021

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA, PRYWATNA, INDYWIDUALNA.
Zapraszam do wynajmu na wyłączność letniska z samodzielnym, wolnostojącym, murowanym, ogrodzonym domem rekreacyjnym w Ługowiskach nad jeziorem Ługowskim(Szczytnowskim), gmina Choceń, (woj. kujawsko-pomorskie), ok.80 KM od Łodzi, 80 km od Torunia,110 km od Bydgoszczy,25 km od Włocławka, 180 km od Warszawy. Działka jest ładnie zagospodarowana do wyłącznej Państwa dyspozycji. Na terenie jest wygodna huśtawka ogrodowa z poduszkami, 2 leżaki, duży grill mobilny. Na terenie, koło domu jest kameralny taras, otoczony piękną roślinnością, parking na auta ogrodzony. Na tarasie są meble ogrodowe z poduszkami. Wokół ładne nasadzenia iglaków, świerków, sosen , ale jednocześnie jest miejsce do opalania, czy grania w piłkę (pół działki w cieniu, pół w słońcu). Teren jest równy, bezpieczny, cały ogrodzony, mikroklimat, dzika przyroda, cisza, spokój, częściowy widok na jezioro. Do jeziora, najbliższego punktu w lini prostej jest ok.80 metrów, do piaszczystego brzegu z infrastrukturą około 150-200 metrów. Działka nie ma bezpośredniego dostępu do jeziora. Jezioro jest typu polodowcowego z super czystą wodą przez cały rok i rybami. Nad jeziorem jest piękne, ładnie zagospodarowane miejsce , brzeg do kąpieli, opalania, nieduża piaszczysta plaża, płytkie, piaszczyste wejście do wody, pomosty, ławeczka i grill. Dostęp do tego jest ogólny, publiczny, dla wszystkich. W dalszej odległości piaszczysta gminna plaża(15 min. pieszo), lub plaże strzeżone w Chodczu i Choceniu. Domek piętrowy, solidny, murowany z zadaszonym tarasem (90 m2). Jest wewnątrz bezpośrednio po odświeżeniu, ma wymienione wyposażenie(2017). Dom składa się na parterze z salonu z kuchnią, super nowej łazienki z wc i z dwóch oddzielnych sypialni na piętrze z balkonem(strop drewniany). W salonie jest kominek z wkładem kominkowym i z rozprowadzeniem na górze, sofa, komoda i stół. Na górze w każdej oddzielnej sypialni jest łoże małżeńskie z luksusowym, bardzo wygodnym materacem(firmy Sembella). Media;woda jest z wodociągu miejskiego, prąd, szambo. Przeznaczony dla max. 5 osób.
POŚCIEL, SPRZĄTANIE, MEDIA W CENIE. POZA SEZONEM DREWNO KOMINKOWE DO EWENTUALNEGO OGRZANIA DOMU DODATKOWO PŁATNE.
Zwierzęta są akceptowane za dopłatą jednorazową 100 zł.

ZAPRASZAM DO WYNAJMU OD OKOŁO 15 KWIETNIA DO 15 PAŹDZIERNIKA.

CENNIK:
LIPIEC, SIERPIEŃ---260 ZŁ/DOBA
KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK----200 ZŁ/DOBA*
*cena nie dotyczy weekendów, weekendu długiego majowego, z Bożym Ciałem. Cena dotyczy wynajmu całego domu z działką na wyłączność, bez względu na ilość osób, z zastrzeżeniem, że max. ilość osób to 5. Na terenie posesji i domu nie może przebywać więcej niż 5 osób bez wiedzy właściciela. Cena dotyczy wynajmu na minimum 5 nocy. Istnieje możliwość również wynajmu na krótsze terminy np. weekendy(2 noce), szczególnie poza szczytem sezonu letniego. Nie wynajmuję na żadne imprezy zorganizowane. Po wstępnej rezerwacji telefonicznej,mejlowej lub osobistej wysyłam warunki rezerwacji, regulamin domu na mejla. Należy wówczas wpłacić 30% zadatku w ciągu 3 dni roboczych - brak wpłaty powoduje anulowanie rezerwacji. Pozostałą część opłaty należy uiścić z góry w dniu wynajmu, przyjazdu. Wpłata zadatku stanowi akceptację przestrzegania warunków rezerwacji i regulaminu domu przez wynajmującego. SERDECZNIE ZAPRASZAM.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
ŁUGOWISKA