Kryjówka Jake'a - Jake i Piraci z Nibylandii Fisher Price i inne 

180 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/12/2018
  • Lokalizacja

Umieść magiczny totem w jednym z trzech miejsc oznaczonych znakiem „X". Wciśnij guzik na totemie i patrz, jak w magiczny sposób totem uruchamia zabawne akcje na wyspie Jake'a. Postaw totem na przycisku „X" przed balkonem i zobacz, jak kryjówka się zmieni: palmy się rozsuną, odsłaniając sekretne wejście, a drzwi na piętrze otworzą się. Umieść „magiczny" totem na przycisku „X" z lewej strony podstawy, a bocianie gniazdo będzie się podnosiło i opuszczało - w dół, do środka kryjówki, i w górę, na wierzchołek, skąd można wypatrywać Kapitana Haka. Jest tu również balkon z lunetą, przez którą można obserwować morze i patrzeć na statki, które mogą przepływać obok. Jake może strzelać z działa, aby obronić swoją kryjówkę przed Hakiem i jego piratami. Umieść „magiczny" totem na przycisku X z prawej strony podstawy, a Tykający Krokodyl będzie kłapał paszczą, okrążając staw.Jake może wejść po drabinie i zjechać z „drewnianej" zjeżdżalni, aby szybko opuścić kryjówkę.W zestawie znajduje się strzelające działo z „wodnymi" pociskami, przegubowa figurka Jake'a (może zmieniać pozy) oraz „magiczny" totem. Dodatkowo : statek piracki z kapitanem Hakiem oraz Iza na skuterze wodnym z napędem.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, Bemowo
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ŁUK NERF Sprzedam z Bemowo, zobacz zdjęcie
ŁUK NERF Sprzedam
30 zł
Sprzedam łuk Nerf MEGA Thunderball, 5-cio strzałowy, duży, dł. cięciwy 75 cm. Wymiary zabawki (część pomarańczowo-czerwona) 37 x 18 cm. Stan bardzo dobry.
Gormiti - Gormit z Bemowo, zobacz zdjęcie
Gormiti - Gormit
3 zł
Sprzedam nowego Gormita. Zapraszam na inne moje ogłoszenia.
Samochód jeździk i wiele innych zabawek z Bemowo, zobacz zdjęcie
Samochód jeździk i wiele innych zabawek
Proszę o kontakt
Mam do sprzedania po dzieciach sporo zabawek zainteresowanych proszę o kontakt prześlę ceny i zdjęcia
samochód z wyrzutnia powietrzną LEGO zestaw 8227 z Bemowo, zobacz zdjęcie
samochód z wyrzutnia powietrzną LEGO zestaw 8227
19 zł
samochód z wyrzutnia powietrzną LEGO zestaw 8227
Więcej ogłoszeń