Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Płyty warstwowe Płyta obornicka Płyty na garaż z Konin, zobacz zdjęcie
Płyty warstwowe Płyta obornicka Płyty na garaż
49 zł
Okazyjnie sprzedam Nowe Płyty warstwowe (dwustronna blacha) z rdzeniem Wełna skalna twarda (mineralna Rockwool) o grubości 10 i 12 cm. tzw. Roof 120mm. i Roof 140mm. Płyty ścienne z blachą fabrycznie powlekaną (malowaną proszkowo)Całkowita niepalność oraz świetna izolacja termiczna oraz akustyczna.(termoizolacyjnosć na poziomie Płyt poliuretanowych o grubości 8cm. oraz 10 cm.)Idealne do budo ...

Deska elewacyjna SOFTLINE Podbitka dachowa KASTOR

29 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Firma KASTOR oferuje deskę elewacyjną Profil Softline pióro-wpust, grubość/długość do wyboru.Pochodzenie drewna z certyfikatem CE oraz FSC. Gatunki drewna do wyboru to sosna oraz świerk. Deski burtowe do naczepy. Możliwość impregnacji zamówionych elementów. Ceny już od 29zł. www.kastor-drewno.pl, www.deskiburtowedonaczep.pl 503-084-100, TARTAK-WIĘŹBA DACHOWA KASTOR, Konin Słupca Września zapraszamy !

Popularne