Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Papa asfaltowa, termozgrzewalna, wierzchniego krycia, modyfikowana IZOBIT STANDARD

14 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Papa asfaltowa, termozgrzewalna, wierzchniego krycia, modyfikowana kopolimeremSBSIZOBIT STANDARD 5 W-PYE 250 S 52 SBS
Cechy produktu : bardzo wytrzymała papa asfaltowa na osnowie z włókniny poliestrowej nie zawiera azbestów i smół węglowych reakcja na ogień klasy E zachowuje giętkość do -5 st C odporność na spływanie do 80 st C Przenikanie pary wodnej µ = 20 000 ubytek masy posypki 15 (±15)% wytrzymałość maksymalnej siły rozdzierania 850N/50mm
PRZEZNACZENIE I ZAKRES STOSOWANIA PAPYPapa termozgrzewalna Izobit Standard W-PYE 250 S52 SBS jednowarstwowa. Asfaltowa papa zgrzewalna wierzchniego krycia na osnowie z włókniny poliestrowej modyfikowana SBS. Stosować do wykonywania izolacji dachów jako warstwę wierzchnią w wielowarstwowych pokryciach dachowych przy wykonywaniu nowych i renowacji starych asfaltowych pokryć dachowych. Mocować do podłoża metodą zgrzewania.
Cena brutto 13,99 zł/m2Towaru nie wysyłamy. Preferowany odbiór osobisty, lub odpłatny transport we wskazane miejsce.


KONTAKT :

Kamila Podlasiak
782-929-469
podlasiak@pomorska-perla.pl


Daniel Lewna
575-060-903
​​​​​​​lewna@pomorska-perla.pl

​​​​​​​
PPB Pomorska Perła Budowlana
Biuro sprzedaży
Kartuzy ul. Węglowa 5

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Węglowa 5, 83-300 Kartuzy, Polska