Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

RADKI™Zasadowy płyn do usuwania silnych przypaleń LAUR ZPC750 mycie kominków

23 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

RADKI™ - PRZYDATNE DLA DOMU I BIURA - W ZGODZIE Z NATURĄ
LEDLUKS™ Oświetlenie LED / CHEMIA GOSPODARCZA LAUR

Polecamy markę LAUR producenta profesjonalnej chemii gospodarczej z Opolszczyzny!

LAUR ZPC-750
profesjonalny płyn do usuwania przypaleń starych i świeżych czyści bez szorowania!

Seria Laur Professional
producent: GERMAX
Opakowanie 750ml TRIGGER


Dostępne również wersje:

* do czyszczenia kominków

* do czyszczenia grilli i piekarników

Profesjonalny płyn do usuwania wszelkiego rodzaju przypaleń. Nadaje się m.in. do kominków i piekarników oraz garnków i patelni.

Sposób użycia:
Zwilżyć czyszczoną powierzchnię wodą. Nanieść płyn na czyszczoną powierzchnię za pomocą rozpylacza. Odczekać ok. 30 sekund nie dopuszczając do wyschnięcia. Za pomocą np. papierowego ręcznika usunąć środek wraz z zanieczyszczeniem. W razie potrzeby powtórzyć czynność. Przemyć powierzchnię czystą wodą.

Serdecznie zapraszamy!

CHEMIA GOSPODARCZA LAUR
Jesteśmy bezpośrednim Dystrybutorem marki LAUR - profesjonalnej chemii gospodarczej firmy GERMAX. Wysokiej jakości chemia przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w firmach, fabrykach, marketach, szkołach, instytucjach, hotelach, gastronomii oraz domach.