Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

RADKI™Zasadowy płyn do mycia posadzek warsztat.LAUR WSZ5000

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

RADKI™ - PRZYDATNE DLA DOMU I BIURA - W ZGODZIE Z NATURĄ
LEDLUKS™ / CHEMIA GOSPODARCZA LAUR

Polecamy markę LAUR producenta profesjonalnej chemii gospodarczej z Opolszczyzny!

LAUR WSZ-5000
Profesjonalny zasadowy płyn do mycia posadzek warsztatowych

Seria Laur Professional
producent: GERMAX

Opakowanie 1L
Dostępna również wersja 5L

Płyn do czyszczenia i mycia posadzek warsztatowych, hal produkcyjnych i innych powierzchni o wysokim stopniu zabrudzenia. Skutecznie usuwa smary i zabrudzenia ropopochodne.Stosować w rozcieńczeniu zależnym od stopnia zabrudzenia powierzchni. W przypadku dużych zanieczyszczeń nanosić nierozcieńczony płyn na zwilżoną powierzchnię.

Zużycie środka zależne jest od stopnia i rodzaju zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Zaleca się wykonać próbę w celu ustalenia proporcji rozcieńczania produktu.

Serdecznie zapraszamy!

CHEMIA GOSPODARCZA LAUR
Jesteśmy bezpośrednim Dystrybutorem marki LAUR - profesjonalnej chemii gospodarczej firmy GERMAX. Wysokiej jakości chemia przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w firmach, fabrykach, marketach, szkołach, instytucjach, hotelach, gastronomii oraz domach.


https://www.facebook.com/radki.ledluks/