Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

RADKI™ Płyn do zwalczania mchu LAUR AM15 anty mech kostka brukowa

17 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

RADKI™ - PRZYDATNE DLA DOMU I BIURA - W ZGODZIE Z NATURĄ
LEDLUKS™ Oświetlenie LED / CHEMIA GOSPODARCZA LAUR

Polecamy markę LAUR producenta profesjonalnej chemii gospodarczej z Opolszczyzny!

LAUR AM-15
Profesjonalny płyn do zwalczania mchu

Seria: Laur Professional
Producent: GERMAX
Opakowanie: 1L (Dostępne również opakowanie 5L)

Profesjonalny płyn do usuwania i zapobiegania porostowi mchu na elementach betonowych takich jak, np. kostka brukowa, posadzki betonowe murki, dachówki i inne. Gotowy do użycia na elementach betonowych.

Nadaje się do zwalczania mchu na trawnikach, w dużym rozcieńczeniu 1:150 lub wg indywidualnych potrzeb.

ZUŻYCIE:
Zużycie środka na elementach betonowych wynosi ok. 300ml/m2. Uzależnione jest jednak od wielkości i ilości mchu na danej powierzchni. Na trawnikach zużycie średnio ok. 200ml/m2, uzależnione jest od indywidualnych warunków.

STOSOWANIE:
Za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego spryskać mech na elementach betonowych lub nanieść środek za pomocą pędzelka. Jeżeli jest to możliwe pozostawić produkt bez spłukiwania na ok. 72-96h. Następnie usunąć martwe porosty twardą szczotką i spłukać powierzchnię wodą.

W przypadku zwalczania mchu na trawnikach rozcieńczyć 1:150 i wykonać próbę w mało widocznym miejscu na trawniku np. w rogu. Każda odmiana traw może różnie reagować na dane stężenie. W razie potrzeby stosować indywidualne rozcieńczenie środka.


Serdecznie zapraszamy!

CHEMIA GOSPODARCZA LAUR
Jesteśmy bezpośrednim Dystrybutorem marki LAUR - profesjonalnej chemii gospodarczej firmy GERMAX. Wysokiej jakości chemia przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w firmach, fabrykach, marketach, szkołach, instytucjach, hotelach, gastronomii oraz domach.


https://www.facebook.com/radki.ledluks/

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Opole