Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

RADKI™ Koncentrat płynu do mycia naczyń w zmywarkach LAUR ZM5000

75 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

RADKI™ - PRZYDATNE DLA DOMU I BIURA - W ZGODZIE Z NATURĄ
LEDLUKS™ Oświetlenie LED / CHEMIA GOSPODARCZA LAUR

Polecamy markę LAUR producenta profesjonalnej chemii gospodarczej z Opolszczyzny!

LAUR ZM-5000
profesjonalny płyn do mycia naczyń w zmywarkach

Seria Laur Professional
producent: GERMAX

KONCENTRAT 5L
Dostępne jest również opakowanie 10L

Płyn do zmywarek z systemem dozowania środka. Polecany w gastronomii, hotelarstwie, zakładach żywienia zbiorowego oraz w gospodarstwach domowych wyposażonych w odpowiednie urządzenia.

Należy zapoznać się i instrukcją obsługi urządzenia myjącego i zastosować się do zaleceń producenta urządzenia myjącego. Najczęściej stosowanym stężeniem roboczym jest zakres 1ml-5ml środka na 1L wody i uzależnione jest to od stopnia zabrudzenia naczyń.

Serdecznie zapraszamy!

CHEMIA GOSPODARCZA LAUR
Jesteśmy bezpośrednim Dystrybutorem marki LAUR - profesjonalnej chemii gospodarczej firmy GERMAX. Wysokiej jakości chemia przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w firmach, fabrykach, marketach, szkołach, instytucjach, hotelach, gastronomii oraz domach.


https://www.facebook.com/radki.ledluks/

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Opole