Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Kierownik działu call center

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 16/04/2019
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Inne

Jako Centrum Finansowe Zaręba posiadamy ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży finansowej i bankowej. Umożliwiło nam to zdobycie wiedzy na temat produktów i usług finansowych oferowanych na rynku.
Współpracujemy z ponad 37 bankami i instytucjami finansowymi w Polsce, co pozwala przygotować nam najlepszą ofertę finansowania bankowego.
Szukamy najlepszych z najlepszych na ternie całej Polski. Praca w naszym Zespole wymaga ogromnej elastyczności i kreatywności w codziennych celach stawianych przez naszych Klientów.

Zapewniamy:
- bardzo szybkie tempo pracy
- dla najlepszych możliwość awansu połączona z kierowaniem własnym teamem (kierownikami Zespołu)
- bardzo atrakcyjny system prowizyjny ściśle powiązany z efektami swojej pracy oraz podległego Zespołu pracowników call center

Zadania:
- budowanie, planowanie oraz rozliczanie Zespołu call center
- pozyskiwanie nowych Klientów
- przygotowywanie ofert dla Klienta

Nasza firma pragnie ciągłego rozwoju, ale do tego potrzebny jest zgrany i nastawiony na cele Zespół ambitnych ludzi.
Jeśli uważasz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych oraz barier do ich dosłownego zrównania z ziemią, jeśli cenisz sobie swobodę działania, a nowe wyzwania motywują Ciebie do osiągania ponad przeciętnych wyników, to nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj wyślij swoje CV. Jak?
·wejdź na stronę www.cfzareba.pl i w zakładce kariera znajdziesz dedykowany adres mailowy lub
·wyślij swoją aplikację bezpośrednio na adres rekrutacja@cfzareba.pl

Pamiętaj, aby w CV umieścić oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Centrum Finansowe ZARĘBA dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133, poz. 883.
Proponowane