Praca w telefonicznym dziale obsługi pacjenta

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/11/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

PsychoMedic Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna ogłasza rekrutację do pracy na recepcję. Zapraszamy studentów i studentki psychologii oraz kierunków pokrewnych, osoby z doświadczeniem w handlu, a także pasjonatów psychologii chcących rozpocząć swoją karierę w środowisku profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym.

Praca w dogodnych lokalizacjach – Ursynów

Praca w niepełnym wymiarze godzin.

Praca na umowę zlecenie.

Zadania osoby współpracującej:

– rezerwacja i rejestracja usług poradni, obsługa również pacjentów anglojęzycznych,

– rozliczanie Pacjentów,

– koordynowanie planu wizyt,

– udzielanie informacji o oferowanych usługach,

– zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta,

– bycie ambasadorem marki, aktywne pozyskiwanie klientów,

– dbanie o czystość kliniki,

– dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania względem kandydata:

– entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi, inicjatywa, wychodzenie aktywne do pacjenta,

– dobra organizacja i duża podzielność uwagi,

– zdolności matematyczne – rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,

– mile widziani studenci i absolwenci psychologii,

- mile widziane doświadczenie w handlu

– chęć uczenia się i pracy w zespole,

– solidność i dokładność w pracy.

Oferujemy:

– współpracę w oparciu o umowę zlecenie,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– przeszkolenie z systemów medycznych,

– współpracę z profesjonalnym zespołem psychoterapeutów i psychiatrów,

– przyjazną atmosferę w pracy,

– dla studentów psychologi możliwość udziału w projektach szkoleniowych np. zajęciach choreoterapii, superwizjach,

– karta Multisport.

Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem na adres: cv@psychomedic.pl

W treści wiadomości prosimy o podanie informacji o preferowanej lokalizacji oraz dyspozycyjności.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ursynów
Proponowane