Ankieter telefoniczny! Nie sprzedaż! Możliwość pracy w domu

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Firma badawcza Speed Research, zajmująca się realizacją badań ankietowych, w związku z rozwojem firmy poszukuje ANKIETERÓW TELEFONICZNYCH DO PRACY ZDALNEJ LUB W NASZYM WROCŁAWSKIM BIURZE. Nasza oferta jest kierowana zarówno dla osób chcących dorobić a także dla tych, którzy szukają stałego dochodu.

Miejsce wykonywania pracy: Praca zdalna w zaciszu własnego domu lub we wrocławskim studiu ul. Racławicka.

Opis stanowiska: Ankieter Telefoniczny.

Godziny pracy: 16.00-21.30

Ankieter przeprowadza rozmowę telefoniczną, według ustalonego kwestionariusza ankiety. Jego celem jest uzyskanie odpowiedzi na zadane przez niego odpowiedzi oraz wprowadzenie odpowiedzi do specjalnie przygotowanego oprogramowania. Bardzo ważnym atutem oferty jest, że nasze rozmowy nie wiążą się z żadną sprzedażą ani żadną inną formą akcji marketingowej.

Oferujemy:

- Pracę dla największych agencji badawczych w Polsce.

- Stawka 15,50 zł brutto/h .

- Elastyczny grafik. Każdy może dopasować do swoich potrzeb.

- Umowa zlecenie. Opłacone składki do ZUS.

- Bezpłatne szkolenia a także pomoc w pracy.

- Oprogramowanie potrzebne do wykonywania pracy.

- Brak kosztów za wykonywanie połączeń telefonicznych.

Wymagania:

- Poprawna dykcja, umiejętność prawidłowego wysławiania się, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- Posiadanie komputera z systemem Windows.

- Stałe łącze internetowe.

Paweł(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2019
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Opole
Proponowane