Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Telemarketing 15-24 zł brutto/h! Alchemia - komfortowe biuro, elastyczny grafik !!! z Gdansk, zobacz zdjęcie
Telemarketing 15-24 zł brutto/h! Alchemia - komfortowe biuro, elastyczny grafik !!!
Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio ModernaChętnie zaprosimy do naszego zespołu na kandydata stanowisko:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJJeśli:• Wysokość wynagrodzenia za Twoją pracę jest dla Ciebie ważna• Chcesz żebyśmy nauczyli Cię jak skutecznie sprzedawać• Liczysz na dodatkowe bonusy - kartę multisport i prywatną opiekę medyczną• Istotna jest dla Ciebie przyjazna atmosfera w pr ...
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta- Gdańsk
Firma z branży edukacyjnej w związku ze swoim rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta Zakres obowiązków:sprzedaż usług firmy, realizacja założonych celów sprzedażowych,obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia),przedstawianie oferty szkoły,budowanie pozytywnego wizerunku firmy,prace administracyjne w sekretariacie (kompletowani ...

Praca w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 27/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Poszukujemy pracowników do młodego zespołu w Punkcie Wypożyczeń Audioprzewodników.


*Zapewniamy umowę zlecenie ze stawką 14zł netto.

*Grafik dostosowany do Twoich możliwości.

*Miłą atmosferę.

*Możliwość zdobycia doświadczenia oraz otwartości w komunikacji w języku obcym.


Do obowiązków należy skanowanie i wydawanie urządzeń do zwiedzania indywidualnego oraz grupowego, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz uzupełnianie niezbędnych arkuszy.

Mile widziany każdy język obcy, choć niezbędny jest komunikatywny język angielski.

Nie ma wymaganej liczby godzin do przepracowania w miesiącu. Każda dostępność zostanie uwzględniona. Preferowany status studenta.


Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z informacją o dostępności i preferowanej liczbie godzin w pracy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.