Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
OSiR Bemowo poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonista/tka
PROSZĘ O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULII DOT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH - wzór klauzulii widnieje w dole ogłoszenia.OSiR Bemowo poszukuje pracownika na stanowisko Recepcjonista/tka umowa o pracępełen etatpraca zmianowaDo głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:Prowadzenie sprzedaży biletów oraz wydawanie identyfikatorów umożliwiających przejście przez bramkę systemu E ...
CH Pasaż Tesco Połczyńska: Doradca Klienta w salonie Vision Express 3/4 etatu z Bemowo, zobacz zdjęcie
CH Pasaż Tesco Połczyńska: Doradca Klienta w salonie Vision Express 3/4 etatu
Wybierz Vision Express, międzynarodową firmę optyczną, działającą od 25 lat na polskim rynku i posiadającą sieć ponad 200 salonów na terenie całego kraju. Dlaczego powinieneś do nas dołączyć? Jesteśmy liderem w swojej branżyProponujemy realną ścieżkę kariery, wsparcie w osiąganiu celów zawodowych i możliwość awansu ...

Pracownik biurowy działu obsługi klienta

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Prężnie rozwijająca się firma z branży IT z kilkunastoletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku (lider branży AutoID) poszukuje kandydatów na stanowisko:


Pracownik biurowy działu obsługi klienta.

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
Sporządzanie wycen i ofert.
Kontakt telefoniczny z klientem.
Fakturowanie.

Wszystkie aktywności wspierane są przez system CRM.
Praca głównie stacjonarna w warszawskiej siedzibie firmy.

Wymagania:
Łatwość nawiązywania kontaktów, przebojowość, dokładność, sumienność, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość języka angielskiego, wykształcenie wyższe, doświadczenie w sprzedaży lub administracji, zainteresowanie branżą nowoczesnych technologii, prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
Umowę o pracę, pakiet socjalny (pakiet EnelMed, MultiSport, ubezpieczenie grupowe), szkolenia zarówno w kraju jak i za granicą, szanse rozwoju, bardzo dobre warunki pracy.


Możesz nas znaleźć na Facebook'u:

https://www.facebook.com/kreskikodykreskowe/?eid=ARD5CEATTyyX8VGngU_PBqVFgWmwLECJnoLAj8tewtzS1bigE0cpmtt541IZT4InUZPYrIFH3RorqHwN&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=1601382737&fref=tag


Prosimy o zamieszczenie w CV formuły:
Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż Administratorem moich danych osobowych jest Kreski sp. j. z siedzibą w Warszawie ul. Mory 12. Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Kreski uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Kreski. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kreski sp. j. z siedzibą w Warszawie ul. Mory 12 moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji.


Proponowane