Asystent Działu Finansowego do biura w Zabrzu 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma V4 Account poszukuje Asystenta Działu Finansowego do biura w Zabrzu.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe - ewentualnie student studiów zaocznych,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji,

- umiejętność pracy zespołowej,

- kreatywność,

- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,

- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,

- pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) drogą mailową – info@v4legal.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych:Informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma V4 Account Spółka z o.o. , ul. Biała Droga 13,30-327 Kraków (dalej jako „Administrator”).

Dane osobowe, w zakresie wymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Kodeksu pracy. Kandydat zamieszczając w zgłoszeniu dodatkowe dane osobowe, przekraczające zakres wskazany w przepisach Kodeksu pracy, w ten sposób wyraźnie potwierdza zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji procesu rekrutacji.

Dodatkowo, jeśli Kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu prosimy o zamieszczenie w treści CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez V4 Account Spółka z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Podanie danych osobowych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie przez kandydata dodatkowych danych osobowych danych jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od dnia wysłania CV. W razie cofnięcia zgody, dane nią objęte zostaną niezwłocznie usunięte.

Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym informacja o przysługujących kandydatowi prawach i sposobie ich realizacji, znajduje się pod następującym adresem: https://www.v4legal.pl/images/stories/dokumenty/polityka_ochrony_prywatnosci.pdf

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Zabrze