Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

OSOBA WSPOMAGAJĄCA DZIAŁ SĄDOWO-PRAWNY Pilne

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 13/08/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Spółka działająca na rynku zarządzania wierzytelnościami poszukuje osób chętnych do współpracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 w oparciu o umowę zlecenie.

Mile widziane osoby zainteresowane dłuższą współpracą na umowę zlecenie.

Zakres obowiązków:
- realizacja zadań związanych z masową wysyłką korespondencji sądowej, w szczególności polegających na przygotowaniu, segregowaniu i kompletowaniu dokumentów, analizie i przygotowaniu danych itp.;
- przygotowanie szablonowych wniosków w postępowaniu cywilnym oraz administracyjnym i kompletowanie załączników;
- inne prace wspomagające Dział Sądowo-Prawny;

Wymagania:
- dyspozycyjność
- odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań


Termin rozpoczęcia pracy: - od zaraz

Wynagrodzenie:
15,50 zł brutto za godzinę oraz dodatek w wysokości do 15% za wykonane zadania


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@gpm-vindexus.pl. w treści wskazując "aplikacja na stanowisko wspomagające Dział Sądowo-Prawny".
Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Giełdy Praw Majątkowych Vindexus S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Serockiej 3 lok. B2, kod 04-333 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kontakt@gpm-vindexus.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iodo@gpm-vindexus.pl.
Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Praga Południe
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Asystent Metodyczny/ Metodyk Języka Angielskiego z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Asystent Metodyczny/ Metodyk Języka Angielskiego
Ogólnopolska Szkoła Językowa British School ICT poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko Asystent Metodyczny/ Metodyk Języka Angielskiego.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:· Rekrutację lektorów· Nadzorowanie przebiegu szkoleń językowych w firmach· Przeprowadzanie testów poziomujących i audytów językowych· Spotkania z potencj ...
Rejestratorka Medyczna w Lecznicy Stomatologicznej Afident
Lecznica Stomatologiczna Afident, zlokalizowana w okolicy Ronda Wiatraczna, poszukuje pracownika na stanowisko - rejestratorka medyczna. Praca od 1 października.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: osobistą i telefoniczną obsługę pacjenta, rejestrację pacjentów do lekarzy w programie komputerowym, bieżącą obsługę pacjentów przychodni, udzielanie informacji dotyczących zakr ...
Office Coordinator  z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Office Coordinator
Agencja marketingu internetowego Scorise poszukuje kolejnej osoby do zespołu - Junior Office Coordinatora! Jeśli uważasz się za osobę poukładaną, uwielbiasz wprowadzać porządek do swojego otoczenia i potrafisz utrzymywać profesjonalne, pozytywne relacje z klientem biznesowym - to czytaj dalej! Być może szukamy właśnie Ciebie. O agencji marketingu internetowego Scorise - Nasza agencja digital marke ...
Praca od Zaraz
Do firmy zajmująca się Audytem, księgowością w Warszawie Praca do październikaPraca od zarazNa umowę zlecenie Wymagania:Status studenta obowiązkowysumiennośćodporność na strespunktualnośćdobra znajomość obsługi komputera (pakiet office), samodzielność, rzetelność, zaangażowaniedyspozycyjność Praca biurowa przy komputerzepraca polega na robieniu ofert przetargowych oraz innych zadań zleconych prze ...
Sekretarka SZKOLNA
Prywatna Szkoła Podstawowa zatrudni sekretarkę. Wymagana znajomość specyfik szkolnej oraz doświadczenie w tym zakresie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres psp114@onet.pl. Praca w kameralnej placówce.
Pracownik biurowy
Poszukujemy pracownika biurowego.Oczekiwania:- łatwość nawiązywania kontaktów w rozmowach telefonicznych;- doświadczenie w pracy w call center, telemarketingu - mile widziane;- znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;- sumienność w realizacji powierzonych zadań;Zakres obowiązków:- organizacja, umawianie badań;- nawiązywanie współpracy z placówkami medycznymi;- inne prace biurowe.
recepcjonistka do hotelu ( wiek 25-50 lat) z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
recepcjonistka do hotelu ( wiek 25-50 lat)
Poszukujemy Pani w wieku 25- 50 lat do pracy w hotelu na stanowisku recepcjonistki Od kandydatki oczekujemy:doświadczenia w pracy związanej z bezpośrednią obsługą gości,gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym,dobrej znajomości języka angielskiego.Zapraszamy do składania CV za pośrednictwem Gumtree
Więcej ogłoszeń