Dodaj ogłoszenie

Asystent - praca biurowa

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 21/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Szukam osoby do pracy biurowej do pomocy przy projektowaniu instalacji elektrycznych. Może to być osoba, którą wszystkiego nauczę. Mile widziane studia lub technikum elektryczne, ale nie jest to warunek konieczny. Zapewniam laptopa, telefon. CV proszę wysyłać na biuro@pmproject.net Praca - Kosmolów

Miejsce pracy – Kosmolów (Olkusz)

Forma zatrudnienia – umowa o pracę

Zakres obowiązków:

Pomoc projektantowi w zakresie prowadzonych prac projektowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji powykonawczych

Pomoc w przygotowaniu zestawień materiałowych oraz kosztorysów

Raportowanie wykonywanych prac

Kompletowanie dokumentacji projektowej (przygotowanie opisów i rysunków technicznych, drukowanie, składanie i zszywanie opracowań

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B

Znajomość obsługi komputera (Word, Excel)

Mile widziane:

Studia na kierunku elektrotechnika bądź szkoła o profilu elektrycznym (nie jest to warunek konieczny)

Znajomość obsługi programu AutoCad (szkolenie z podstaw CADa w ramach zatrudnienia)

Kandydatom oferujemy:

Umowę o pracę

Elastyczne godziny pracy

CV proszę wysłać na adres biuro@pmproject.netMiejsce pracy – Kosmolów (Olkusz)