pracownik sekretariatu w Technikum
Technikum w Łodzi zatrudni PRACOWNIKA SEKRETARIATU. Wymagania: - wysoki poziom inteligencji - umiejętność pracy pod presją czasu - łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy - dobra organizacja pracy - zdolność szybkiego podejmowania decyzji - dyspozycyjność KONTAKT – 696 050 078
KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ SAP
Biuro Księgowo-Podatkowe znajdujące się w Łodzi poszukuje kandydatki do pracy na stanowisku - Księgowej. Od kandydatki oczekujemy:- wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne)- dobrej znajomości oprogramowania SAP (warunek konieczny)- doświadczenia na podobnym stanowisku,- komunikatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania,- umiejętności pracy w gru ...
pomoc biurowa
Kancelaria Radców Prawnych WMG z siedzibą w Łodzi, przy ul. Łąkowej poszukuje osoby na stanowisko pomocy biurowej.Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca w godzinach 10-18.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:- wsparcie bieżącej pracy Asystentek kancelarii,- wysyłka korespondencji- adresowanie kopert- rejestrowanie wpływu korespondencji do dziennika- dokonywan ...
Referent ds. Technologicznych i Rozliczeń Produkcji
Firma: ,,JOGO'' ŁSMMiejsce pracy: Łódź (łódzkie) Numer referencyjny: Referent ds. Technologicznych i Rozliczeń ProdukcjiOpis stanowiska: - rozliczanie bieżącej produkcji - analiza raportów produkcyjnych - sprzedaż nadwyżek surowcowych - monitorowanie umów sprzedaży - monitorowanie obiegu dokumentów produkcyjnych - wysyłanie raportów do GUS - sporządzanie i akt ...
Więcej ogłoszeń

Praca w dziale obsługi pacjenta ŁÓDŹ

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Zapraszamy studentów psychologii i studentów kierunków pokrewnych, osoby z doświadczeniem w handlu, a także pasjonatów psychologii, chcących rozpocząć swoją karierę w środowisku profesjonalistów, zajmujących się zdrowiem psychicznym. Praca Łódź ul. Kościuszki, al. Armii Krajowej
Zadania osoby współpracującej:
- rezerwacja i rejestracja usług poradni, obsługa również pacjentów anglojęzycznych,
- koordynowanie planu wizyt,

- rozliczanie wizyt,
- udzielanie informacji o oferowanych usługach,
- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta,
- bycie ambasadorem marki, aktywne pozyskiwanie klientów,
- dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania względem kandydata:
- entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi, inicjatywa, aktywne wychodzenie do pacjenta,
- dobra organizacja i duża podzielność uwagi,
- zdolności matematyczne - rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,
- mile widziani studenci i absolwenci psychologii,
- mile widziane doświadczenie w handlu,
- chęć uczenia się i pracy w zespole,
- solidność i dokładność w pracy.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przeszkolenie z systemów medycznych,
- współpracę z profesjonalnym zespołem psychoterapeutów i psychiatrów,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- dla studentów psychologii możliwość udziału w projektach szkoleniowych np. zajęciach choreoterapii, superwizjach,
- karta Multisport.

adres mailowy: cv@psychomedic.pl Uwaga! Prosimy w temacie maila wpisać Łódź

W treści CV zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna z siedzibą w Warszawie, ul. Jastrzębowskiego 24 lok. U2 z siedzibą w Warszawie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna z siedzibą w Warszawie, ul. Jastrzębowskiego 24 lok. U2 z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, będą one przechowywane przez maksymalnie 1 rok. Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania Administratora w zakresie ochrony danych osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.