pracownik sekretariatu w Technikum
Technikum w Łodzi zatrudni PRACOWNIKA SEKRETARIATU. Wymagania: - wysoki poziom inteligencji - umiejętność pracy pod presją czasu - łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy - dobra organizacja pracy - zdolność szybkiego podejmowania decyzji - dyspozycyjność KONTAKT – 696 050 078
KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ SAP
Biuro Księgowo-Podatkowe znajdujące się w Łodzi poszukuje kandydatki do pracy na stanowisku - Księgowej. Od kandydatki oczekujemy:- wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne)- dobrej znajomości oprogramowania SAP (warunek konieczny)- doświadczenia na podobnym stanowisku,- komunikatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania,- umiejętności pracy w gru ...
pomoc biurowa
Kancelaria Radców Prawnych WMG z siedzibą w Łodzi, przy ul. Łąkowej poszukuje osoby na stanowisko pomocy biurowej.Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca w godzinach 10-18.Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:- wsparcie bieżącej pracy Asystentek kancelarii,- wysyłka korespondencji- adresowanie kopert- rejestrowanie wpływu korespondencji do dziennika- dokonywan ...
Referent ds. Technologicznych i Rozliczeń Produkcji
Firma: ,,JOGO'' ŁSMMiejsce pracy: Łódź (łódzkie) Numer referencyjny: Referent ds. Technologicznych i Rozliczeń ProdukcjiOpis stanowiska: - rozliczanie bieżącej produkcji - analiza raportów produkcyjnych - sprzedaż nadwyżek surowcowych - monitorowanie umów sprzedaży - monitorowanie obiegu dokumentów produkcyjnych - wysyłanie raportów do GUS - sporządzanie i akt ...
Więcej ogłoszeń

Dla osób z orzeczeniem praca biurowa

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Fundacja Normalna Przyszłość poszukuje osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności do pracy biurowej z elementami księgowości

Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa klientów korzystających z usług oddziału - księgowanie dokumentacji klientów w systemach komputerowych - bieżąca obsługa administracyjna oddziału Wymagania: - wykształcenie średnie - umiejętność obsługi programów MS Office (Word, Excel) - chęć uczenia i dokształcania się w dziedzinie rachunkowości - znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości będzie atutem - doświadczenie w księgowości będzie atutem - mile widziane osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności Oferujemy: - umowę o pracę - stabilne zatrudnienie - system premiowy - szkolenia - zaplecze socjalne