Dodaj ogłoszenie

Praca w Ogrodolandii

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 17/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY

Praca w siedzibie firmy. W stałych godzinach od 7 do 15 lub 8 do 16. W centrum Chojnic, w nowym biurze.

O NAS:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzedażą mebli i dodatków ogrodowych oraz tarasowych. Ogrodolandia.pl istnieje na rynku ponad 10 lat, a jej pozycja wciąż rośnie. W związku z tym poszukujemy osoby do naszego zespołu.

FORMA ZATRUDNIENIA:

Początkowo staż lub umowa zlecenie. Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę.

OD KIEDY?:

  • od września 2019.

DODATKOWE KORZYŚCI:

  • premia świąteczna,

  • prowizja

WYMAGANIA:

  • systematyczność,

  • dokładność,

  • biegła obsługa komputera,

  • tzw. lekkie pióro,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa konta Allegro firmy,

  • obsługa sklepu internetowego,

  • przygotowywanie opisów produktów do sklepu internetowego i na Allegro,

  • przygotowywanie artykułów sponsorowanych oraz poradnikowych,

  • obsługa zamówień klientów.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość oprogramowania do projektowania ogrodów,

  • znajomość roślin i trendów ogrodowych,

  • wykształcenie związane z przyrodą i/lub architekturą.

ZAPEWNIAMY:

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi,

  • szkolenia,

  • młody i zgrany zespół,

  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowane pracą osoby prosimy o wysłanie CV na adres kontakt@ogrodolandia.pl z tytułem wiadomości „Praca w Ogrodolandii”

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."