Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Referenta w Dziale Księgowości - Rachuba Płac zatrudni Instytut Energetyki w Warszawie
Instytut Energetyki Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:Referent w Dziale Księgowości- Rachuba PłacOpis stanowiska: przygotowywanie i terminowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę i umów cywilnoprawnych; naliczanie zasiłków i prowadzenie pełnej dokumentacji zasiłkowej; elektroniczna obsługa przel ...
Sekretarka / Pomoc biurowa
ZADANIA:- bieżąca obsługa biura- zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą- przekazywanie połączeń telefonicznych- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie archiwizacja- zamawianie materiałów biurowych oraz spożywczych- przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień - kontrola cenników i zgłaszanie nieprawidłowości- poszukiwanie najkorzystniejszych of ...
Koordynatora działu serwisu
Koordynatora/ koordynatorkę działu serwisu zatrudni firma konserwacyjna . wymagane wykształcenie conajmniej średnie , doświadczenie w pracy w dziale serwisu ,mile widziane doświadczenie w branży obsługi nieruchomości . Stabilna praca w zgranym zespole, możliwość rozwoju .
Pracownik sekretariatu w Szkole Językowej
Ogólnopolska szkoła językowa British School na Bemowie poszukuje osoby do pracy w biurze szkoły.Osobom zainteresowanym oferujemy:- pracę zmianową w godz. 10-21, pełen etat lub część,- elastyczny dobór zmian (6-8 godzin dziennie),- atrakcyjne warunki zatrudnienia,- pracę w zgranym zespole.Poszukujemy sympatycznej i uczciwej osoby, z rzetelnym podejściem do pracy, komunikatywną znajomością języka an ...
Osoba do działu Merketingu i Sprzedaży, jęz. UKR/RUS
Jesteś osobą energiczną? Z pomysłami ? Znasz zasady marketingu w internecie i jesteś wytrwały w dążeniu do celu? Chcesz dobrze zarabiać?Firma handlowa zatrudni taką osobę osobę do działu sprzedaży, mile widziane doświadczenie Ad words, SEO, obsługa programów graficznych, kanałów youtube, reklama na fecebooku.
Więcej ogłoszeń

Front Office Manager ze znajomością języka włoskiego 

Dodaj takie ogłoszenie!
 • Data dodania23/08/2019
 • Lokalizacja
 • Ogłaszane przezFirma/Agencja
 • Rodzaj pracyPełny etat
 • Rodzaj umowyUmowa o pracę

GPoland Group - agencja marek modowych sektora Premium zatrudni do biura

w Warszawie osobę na stanowisko:

Front Office Manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 • Obsługa recepcyjna klientów oraz spotkań służbowych
 • Obsługa centrali telefonicznej (przyjmowanie i łączenie rozmów)
 • Wykonywanie czynności wspierających pracę Działu Handlowego
 • Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
 • Organizacja wyjazdów służbowych (zakup biletów i rezerwacja hoteli)
 • Wykonywanie drobnych tłumaczeń (na język włoski i angielski)

OCZEKIWANIA
 • Umiejętności komunikacyjne
 • Samodzielność i dobra organizacja pracy
 • Dobra i praktyczna znajomości pakietu MS Office
 • Znajomość języka włoskiego – poziom C1
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego


OFERUJEMY

 • Stabilne miejsce zatrudnienia (umowa o pracę)
 • Pracę w młodym zespole
 • Atrakcyjne pakiety medyczne

Praca od poniedziałku do piątku

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez G.Poland .Sp.z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302, ul Połczyńska 104, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.”

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest: G.Poland Sp. z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302 przy ulicy Połczyńskiej 104(dalej: „Administrator”).

Możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem email: prawo.rodo(malpa)rdservices.com.pl we wszystkich sprawach dotyczących twoich danych osobowych i praw z nimi związanych, które wskazujemy poniżej.

Celem przetwarzania danych, które podałeś w aplikacji jest realizacja procesu rekrutacji.

Do realizacji w/w celu potrzebujemy następujące dane: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, numer telefonu, adres e-mail.

Dane przetwarzamy na podstawie twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Rozporządzenie”) oraz na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez podania przez Ciebie imienia (imion) i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenia nie będziemy mogli prowadzić procesu rekrutacji z Twoim udziałem. Podanie danych takich jak numer telefonu lub adres e-mail jest dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie skutkować odrzuceniem twojej aplikacji, lecz w takim przypadku nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą tymi kanałami np. w celu zaproszenia na spotkanie, podania wyniku rekrutacji.