Fotel biurowy krzesło obrotowe bravo - czarny 

100 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/11/2020

Fotel biurowy krzesło obrotowe bravo - czarny to ergonomiczny mebel, który wyposażony jest w mechanizm TILT — pozwala on na płynne regulowane wysokości siedziska oraz wybór pozycji oparcia. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania każdy użytkownik ma możliwość indywidualnego dostosowania mebla do swoich potrzeb oraz wymagań. Prezentowany fotel posiada podłokietniki wykonane z tworzywa sztucznego, które znacznie zwiększą komfort nawet wielogodzinnego użytkowania. Wyprofilowane oparcie przyczyni się do zachowania prawidłowej pozycji kręgosłupa — nie powinno doprowadzić do wystąpienia dyskomfortu. Uniwersalny model BRAVO w kolorze czarnym podtrzymuje stabilna podstawa składająca się z pięciu plastikowych kółek, które znacznie zwiększają mobilność mebla — nie trzeba wstawać z fotela w celu przysunięcia się do biurka lub zabrania dokumentów z pobliskiej szafki.

Wymiary:

- szerokość 59 cm

- głębokość 56 cm

- wysokość 96-108 cm

Materiał:

- tkanina

Dostępne warianty kolorystyczne:

- czarny

Stan widoczny na zdjęciach. Bardzo dobrym stanie. Proszę odpisu sms-a 796-064-529

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Konstancin-Jeziorna