SPORT-THIEME POCHYLNIA ROLKOWA 200X60 CM 

3 387 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/02/2019
  • Lokalizacja

Pochylnia rolkowa jest bardzo popularnym przyrządem zachęcającym do podejmowania aktywności fizycznej. Dostępne są warianty o długości 2 m, 2,5 m oraz 3 m.

Pochylnia rolkowa wyposażona jest w miękkie rolki wykonane ze specjalnej pianki. Dzięki temu zjeżdżanie jest przyjemne i zapewnia odpowiednią stymulację, niezależnie od przyjmowanej pozycji ciała. W trakcie ślizgania się na brzuchu lub plecach, na kolanach lub siedząc, przodem lub tyłem - za każdym razem ciało jest masowane i stymulowane. Podczas wspinania się po pochylni ćwiczona jest siła i zdolności równoważne. Boki pochylni wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki brzozowej. Wykorzystanie pochylni rolkowej do zabawy ruchowej czy terapii to idealny sposób na urozmaicenie zajęć oraz zachęcenie najmłodszych do podejmowania aktywności fizycznej.

Cechy produktu:
- bardzo stabilna konstrukcja, wytrzymująca obciążenia do 150 kg
- higieniczna (istnieje możliwość czyszczenia w przypadku wystąpienia zabrudzeń)
- ciekawa kolorystyka
- pochylnia może być mocowana do drabinek gimnastycznych, skrzyń lub podestów
Wymiary:
- długość 200 cm
- szerokość 60 cm
Gwarancja: 10 lat
Przy zakupie wymagana jest przedpłata, nie ma możliwości płatności przy odbiorze.

https://www.sklep-darterapii.pl/pl/p/SPORT-THIEME-POCHYLNIA-ROLKOWA-200X60-CM/2337
Dar(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2011
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Magiera 1/13