Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Korektor pH Plus do basenu 35 kg

136 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

3% Kod rabatowy 6P69GQ

Odwiedź nas na: distripark.com

Utrzymanie właściwego pH wody w basenie jest niezmiernie ważne z uwagi na ochronę sprzętu basenowego przed korozją oraz skuteczne działanie innych środków chemii basenowej. Dlategoteż, zaleca się wykonywać przynajmniej raz w tygodniu pomiar pH wody basenowej. Idealne pH wody w basenie to 7,0 - 7,4. Za pomocą korektora pH plus firmy Bassau można regulować pH wody w basenie. Oferowany korektor pH to silnie stężony środek, wydajny i łatwy w użyciu. Jedorazowa dawka to 10 ml na 1 m3 wody.

Zastosowanie:

pH plus jest to produkt służący do podnoszenia wartości pH wody w basenie. Skutecznie podnosi pH w wodzie, należy go stosować w zależności od tego jaką wartość pH chcemy uzyskać. Mieszanie czy rozcieńczanie produktu nie jest konieczne – można go dozować prosto z pojemnika. W czasie pracy filtra wlewać małymi porcjami do wody w różnych miejscach sprawdzając przy tym wartość pH. Dawka ok. 10ml na 1m3 wody. Środek jest łatwy w zastosowaniu, a na dodatek bardzo wydajny. Produkt należy przechowywać pod zamknięciem oraz chronić przed dziećmi. Podczas stosowania prodkty należy mieć na sobie odpowiednią odzież ochronną, rękawice ochronne oraz okulary. NIGDY nie dolewać wody do produktu. W razie wypadku, kontaktu z oczami należy natychmiast przemyć dużą ilością wody oraz zasięgnąć porady lekarskiej – jeżeli to możliwe pokazać etykietę.

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni roboczych.

3% Kod rabatowy 6P69GQ

Odwiedź nas na: distripark.com

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Brzeg Dolny, Polska