Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Restauracja przy Błoniach zatrudni barmana. z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja przy Błoniach zatrudni barmana.
Restauracja znajdująca się przy Błoniach poszukuje kandydata na stanowisko barmana.Oferujemy:-stabilne zatrudnienie -umowę zlecenie-stawka godzinowa + napiwki-elastyczny grafik-praca 3-4x w tygodniu-samodzielne stanowisko pracyWymagania:-aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- min 2 lata doświadczenia w pracy za barem- podstawy miksologii, wiedza o klasycznych koktajlach-pun ...
Gastropub na Kazimierzu szuka Barmana/ Barmanki! z Kraków, zobacz zdjęcie
Gastropub na Kazimierzu szuka Barmana/ Barmanki!
Nowe miejsce na mapie gastronomicznej Krakowa szuka załogi!Muhabbet to gastropub na krakowskim Kazimierzu, gdzie będziemy serwować meze (rodzaj tureckich dań serwowanych na zimno w formie przekąsek), dobrą kawę, polskie piwo rzemieślnicze oraz selekcję innych alkoholi (m.in. tureckie wina, raki, autorskie koktajle), w weekendy będziemy oferować również śniadania tureckie. Zależy nam na stworzeniu ...
Barmanka / Barman
Faust Pub na szewskiej poszukuje Barmanki / Barmana.Oferujemy:- pracę w fajnej i luźnej atmosferze- stawka godzinową + napiwki- samodzielne stanowisko pracyWymagamy:-Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy-znajomości języka angielskiegoZainteresowanych proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem:
Barman, kelnerka, selekcja
Nowo otwierające się miejsce na imprezowej mapie Krakowa poszukuję osób na stanowisko : - barmanów lub barmanki z doświadczeniem min. 1 rok - barbeków - kelnerki - selekcjonerkęPoszukujemy osób które chcą łączyć pracę z przyjemności. Dyspozycyjność 2 dni w tygodniu (piątek, sobota)CV z aktualnym zdjęciem prosimy wysłać na adres info@whiteclub.pl
Praca w barze na Kazimierzu z Kraków, zobacz zdjęcie
Praca w barze na Kazimierzu
Pub na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby zainteresowane pracą na stanowisku barman/ barmanka. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pracować w miłej atmosferze w młodym zespole, zapraszamy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail.
Restauracja na Kazimierzu poszukuje barmana
Duża i rozpoznawalna restauracja na Kazimierzu poszukuje barmana.Stawka na początek to 16 zł netto, do negocjacji w późniejszym terminie.Praca w systemie zmianowym 7-15, 15-23/1, w zależności od dnia tygodnia.Nie wymagamy dużego doświadczenia, wymagany racjonalnego myślenia :)Cv prosimy wysyłać poprzez formularz.
Restauracja Patent na Focha szuka barmana  z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja Patent na Focha szuka barmana
Poszukujemy barmana do baru usytuowanego w ogrodzie naszej restauracji. Karta opiera się o koktajle na winach musujących i lemoniadach. Praca na wrzesień w każdy weekend pt sb nd od 12-22, stawka godzinowa 14 zł/h netto. Prosimy o wysyłanie cv drogą mailową lub bezpośrednio pozostawianie w restauracji.
Więcej ogłoszeń

Zatrudnimy Barmana/ke do Grill Baru na Kazimierzu  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/07/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
Nowo otwierany Grill Bar Mambo mieszczący się na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej 35 poszukuje osób na stanowisko Barman/Barmanka.

Oferujemy:
-umowe zlecenie
-premie uznaniowe
-elastyczny grafik
-posiłki pracownicze
-pracę w młodym zespole
-praca w systemie 2/2 lub innym do ustalenia
-szkolenie z zakresu obowiązków

Oczekujemy:
-statusu studenta
-doświadczenia
-znajomość języka angielskiego
-badań epidemiologicznych

Cv z aktualnym zdjęciem prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja.grillbarmambo@interia.pl
List motywacyjny mile widziany.
Popularne