Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Restauracja zatrudni pomoc barmańską z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja zatrudni pomoc barmańską
Restauracja Trezo na Krakowskim Kazimierzu poszukuje poszukuje pomoc barmańską do naszego zespołu.Szukamy osoby:dyspozycyjnej, znającej język angielski z wysoką kulturą osobistą. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe.Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Barmanka. Bar wegański
Bar wegański w Starym Podgórzu poszukuje osoby do pracy za barem. Praca w godz 10.30 - 19.30 Zadania to obsługa baru, przyjmowanie zamówień w lokalu i telefonicznych, dbałość o gości i sale. Przygotowywanie napojów ciepłych oraz miksowanie lemoniad i smoothie. W dniu pracy posiłek za free! Praca od poniedziałku do piątku lub sobota i niedziela. Od 23 marca. Chętnie osoby proszę o pr ...
Barman/ka do Klubokawiarni z Kraków, zobacz zdjęcie
Barman/ka do Klubokawiarni
Klubokawiarnia Relaks zatrudni barmana/kę z doświadczeniem. Szukamy osoby odpowiedzialnej, punktualnej i uśmiechniętej. Stawka 14zł/h plus progi od utargów i napiwki. Grafik ustalany tygodniowo. Zapraszamy do kontaktu przez formularz gumtree lub osobiście w lokalu codziennie po godzinie 15.

Zatrudnimy barmana/barmankę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/08/2017
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Restauracja znajdująca się na Rynku Głównym poszukuje barmana/ barmanki do pracy na stałe. Wymagane badania sanepidowskie, przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, osoby o niewielkim doświadczeniu przeszkolimy. Szukamy ludzi otwartych oraz chętnych do pracy. Chętnych prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz gumtree.
Proszę o załączenie dopisku: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).