Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
barman, kelner z Kraków, zobacz zdjęcie
barman, kelner
Zatrudnimy studentów do pracy w obsłudze restauracji wegetariańskiej Glonojad. Poszukujemy osoby z dyspozycyjnością min. 4x w tygodniu (w tym weekend). Prosimy o przesyłanie CV.
Gastropub na Kazimierzu szuka Barmana/ Barmanki! z Kraków, zobacz zdjęcie
Gastropub na Kazimierzu szuka Barmana/ Barmanki!
Nowe miejsce na mapie gastronomicznej Krakowa szuka załogi!Muhabbet to gastropub na krakowskim Kazimierzu, gdzie będziemy serwować meze (rodzaj tureckich dań serwowanych na zimno w formie przekąsek), dobrą kawę, polskie piwo rzemieślnicze oraz selekcję innych alkoholi (m.in. tureckie wina, raki, autorskie koktajle), w weekendy będziemy oferować również śniadania tureckie. Zależy nam na stworzeniu ...
Restauracja przy Błoniach zatrudni barmana. z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja przy Błoniach zatrudni barmana.
Restauracja znajdująca się przy Błoniach poszukuje kandydata na stanowisko barmana.Oferujemy:-stabilne zatrudnienie -umowę zlecenie-stawka godzinowa + napiwki-elastyczny grafik-praca 3-4x w tygodniu-samodzielne stanowisko pracyWymagania:-aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- min 2 lata doświadczenia w pracy za barem- podstawy miksologii, wiedza o klasycznych koktajlach-pun ...
Zatrudnimy Barmanów
Cocktail Bar w hotelu w centrum miasta poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Barman/-ka. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy umiejętność pracy w zespole, znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym, aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Prosimy o przesyłanie ...
Barmanka / Barman
Faust Pub na szewskiej poszukuje Barmanki / Barmana.Oferujemy:- pracę w fajnej i luźnej atmosferze- stawka godzinową + napiwki- samodzielne stanowisko pracyWymagamy:-Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy-znajomości języka angielskiegoZainteresowanych proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem:
Restauracja na Kazimierzu poszukuje barmana
Duża i rozpoznawalna restauracja na Kazimierzu poszukuje barmana.Stawka na początek to 16 zł netto, do negocjacji w późniejszym terminie.Praca w systemie zmianowym 7-15, 15-23/1, w zależności od dnia tygodnia.Nie wymagamy dużego doświadczenia, wymagany racjonalnego myślenia :)Cv prosimy wysyłać poprzez formularz.
Restauracja Patent na Focha szuka barmana  z Kraków, zobacz zdjęcie
Restauracja Patent na Focha szuka barmana
Poszukujemy barmana do baru usytuowanego w ogrodzie naszej restauracji. Karta opiera się o koktajle na winach musujących i lemoniadach. Praca na wrzesień w każdy weekend pt sb nd od 12-22, stawka godzinowa 14 zł/h netto. Prosimy o wysyłanie cv drogą mailową lub bezpośrednio pozostawianie w restauracji.
Więcej ogłoszeń

Restauracja Loża zatrudni barmana 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/07/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Renomowana Restauracja przy Rynku Głównym Loża zatrudni pracownika na stanowisko barman/barmanka. Oferujemy prace w młodym i zgranym zespole, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie. Oczekujemy wysokiej kultury osobistej, zaangażowania w pracę,dyspozycyjności. CV prosimy przesyłać na adres podany w ogłoszeniu.
Popularne