Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Praca w restauracji wegetariańskiej z Kraków, zobacz zdjęcie
Praca w restauracji wegetariańskiej
Zatrudnię studentkę/studenta na czas wakacji ( od teraz do końca września) z możliwością przedłużenia do pracy w gastronomii w charakterze kelnera/barmana. Praca 4-5 dni w tygodniu , ale ważna informacja 3 dni z tego to weekendy (pt,sb,ndz). Praca polega na przyjmowaniu zamówień i płatności, wydawaniu posiłków, sporządzaniu napojów, obsłudze sali. Stawka 17 zł/h.
Dynia Resto Bar zatrudni barmana z Kraków, zobacz zdjęcie
Dynia Resto Bar zatrudni barmana
Poszukujemy barmanów do naszego zespołu :) Oczekujemy: - dyspozycyjności minimum 3/4 dni w tygodniu - doświadczenia na stanowisku barman/ barista - aktualnej książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych- zaangażowania i uśmiechuOferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia - pracę w młodym, zgranym zespole - premie od utargu - zniżki pracownicze- terminowo wypłacane wynagrodzenia- kartę multisp ...
barman kelner
osoby zainteresowane pracą na stanowisku barmano- kelner Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pracować w miłej atmosferze w młodym zespole, zapraszamy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail.Wymagane doświadczenie minimum 2 lata
Barmanka / Barman
Faust Pub na szewskiej poszukuje Barmanki / Barmana.Oferujemy:- pracę w fajnej i luźnej atmosferze- stawka godzinową + napiwki- samodzielne stanowisko pracyWymagamy:-Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy-znajomości języka angielskiegoZainteresowanych proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem:
Barmanka, barman. Praca w kawiarni na Kazimierzu.
Kawiarnia Kolory poszukuje pracowników.Oczekujemy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności, punktualności, dobrego kontaktu z klientami.Oferujemy umowę o pracę, stałą stawkę godzinową, dobrą atmosferę w pracy.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: cafe@kolorycafe.pl
Poszukiwani barman/ barmanka z Kraków, zobacz zdjęcie
Poszukiwani barman/ barmanka
Znany pub na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby zainteresowane pracą na stanowisku barman/ barmanka. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pracować w miłej atmosferze w młodym zespole, zapraszamy. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail.
Kawiarnia Cudowne Lata w Rynku Dębnickim przy ulicy Tynieckiej 1 z Kraków, zobacz zdjęcie
Kawiarnia Cudowne Lata w Rynku Dębnickim przy ulicy Tynieckiej 1
Kawiarnia Cudowne Lata zatrudni barmana , kelnerkę.Preferujemy studentów.Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenia.Wymagane CV , osobiście lub na adres mail wonder.years@interia.pl. Możliwy tez kontakt telefoniczny 509 241 580 .
Więcej ogłoszeń

Barman - Studio W19 

Dodaj takie ogłoszenie!
 • Data dodania10/05/2020
 • Lokalizacja
 • Ogłaszane przezFirma/Agencja
 • Rodzaj pracyPełny etat
 • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

tudio W19 na krakowskim Kazimierzu to jedyny tego typu lokal w Polsce. Mieści w sobie studio tatuażu, sklep firmowy Orakon oraz Bar. ponad 430m2 plasuje nas jako największe studio tatuażu w Krakowie. Studio W19 to również pierwsze tego typu coworkingowe studio tatuażu w Polsce.

Szukamy ludzi w klimacie tattoo do pracy za barem - barman/menadżer.

Zakres obowiązków:

 • obsługa klientów
 • zamówienia towaru
 • prowadzenie grafiku
 • remanenty
 • dbanie o wizerunek

Oferujemy:

 • umowę zlecenie
 • stawkę godzinną plus procent plus napiwki

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy joinus(małpa)orakon.pl

lub kontakt poprzez https://www.facebook.com/tomek.janicki.orakon/

Tomek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2008