Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Barista, barman z Mokotów, zobacz zdjęcie
Barista, barman
Kawiarnia P`latte coffee roastery, na Mokotowie, mieszcząca się przy ul. Magazynowej 9 w Warszawie, zatrudni baristę-kę, barmana-kę.Jeśli interesujesz się kawą i masz na jej temat wiedzę i chcesz: -parzyć najlepsze, światowe gatunki kawy, wypalane na miejscu,-pracować na topowym sprzęcie kawowym, -zdobywać nowe doświadczenie,U nas będziesz mieć możliwość:-pracy w klimatycznym lokalu, gdzie kaw ...

BARISTA/BARISTKA POSZUKIWANA 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania01/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
Poszukujemy energicznych i uśmiechniętych osób (studenci mile widziani) na stanowisko Baristy do naszej kawiarni mieszczącej się na Mokotowie.
Wynagrodzenie 17 brutto godzina + napiwki
Praca na stałe dla studentów (możliwość dopasowania grafiku do zajęć) i osób, które skończyły edukację.
Doświadczenie nie jest konieczne, przeszkolimy !
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
obsługa gości odwiedzających kawiarnię i restaurację, sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie przygotowywanie napojów kawowych, soków, deserów i koktajli zgodnie z recepturami, dbałość o czystość na stanowisku pracy, otwarcie lokalu, rozpoczęcie sprzedaży i zakończenie pracy w sposób zgodny z obowiązującymi standardami.
Mile widziana znajomości angielskiego na poziomie komunikatywnym
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres praca@mood.home.pl lub przez formularz Gumtree
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922).