Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
zatrudnię pracownika kawiarni
Kawiarnia „Pantograf Cafe” zatrudni do pracy osoby: -mile widziane doświadczenie w gastronomii, ale.. -brak doświadczenia to żaden problem, nauczymy Cię podstaw i nie tylko :) -najważniejsze są chęci do pracy i kreowania nowych nieznanych wcześniej umiejętności :) Do Twoich obowiązków należeć będzie: -przygotowywanie potraw dostępnych w menu -obsługa ekspresu ciśnieniow ...
Poszukiwany Barista / Head Barista z Kraków, zobacz zdjęcie
Poszukiwany Barista / Head Barista
Blossom poszukuje Baristów z zajawką! ✌ Jak ktoś ma większe doświadczenie z kawą i wie jak zarządzać zespołem to znajdzie się też miejsce dla Head Baristy ☕️.Czego oczekujemy?- chęci, chęci i jeszcze raz chęci!- uśmiechu- energii- kawowej zajawki- kultury osobistej- mile widziane, ale nie wymagane zainteresowania okołosensoryczne (herbata specialty, krafty, wina, alkohole wysokoprocentowe)- doświ ...
Barista poszukiwany z Kraków, zobacz zdjęcie
Barista poszukiwany
Bowlo na ulicy Romanowicza poszukuje Baristy.Mile widziane doświadczenie, jeśli go nie masz, przeszkolimy Cię :)Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz Gumtree.

BARISTA - Kawiarnia Bonjour Cava // ul. Krakowska / Dolnych Młynów  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/06/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku baristy w naszych lokalach Bonjour Cava na ul. Krakowskiej 35 oraz Dolnych Młynów 10!

Do obowiązków osoby na danym stanowisku należy:

- parzenie kawy ( obsługa ekspresu oraz alternatywne sposoby parzenia)
- wydawanie posiłków (śniadania, ciasta, tarty słodkie, słone)
- obsługa klienta i utrzymywanie przyjaznych kontaktów z klientami
- obsługa kasy fiskalnej
- dbanie o czystość stanowiska pracy

Co zapewniamy w zamian?

- przyjemną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole,
- pełne przeszkolenie,
- elastyczne godziny,
- umowę zlecenie lub o pracę

- terminowe wynagrodzenie

Nie wymagamy doświadczenia, choć będzie ono atutem, zapewniamy przeszkolenie na stanowisku pracy - nie bój się nie zostawimy Cię samego/samej i nie powiemy - "rób kawę". : )

Atutem będzie także posiadanie książeczki SANEPID.

Szukamy kogoś chętnego do nawiązania długofalowej współpracy. Nie ważne jest dla nas czy jesteś studentem dziennym, weekendowym czy nie studiujesz wcale, liczą się Twoje chęci do pracy : )


Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem przez formularz gumtree, bądź bezpośrednio na maila magda@bonjour-cava.pl.