Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Lustrzanka cyfrowa Canon 1200D z obiektywem 18-55 III

800 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Do sprzedania zestaw Canon 1200D z obiektywem Canon 18-55 mm F/3,5 - 5.6 III


Stan wizualny: bardzo dobry
Stan techniczny: bardzo dobry

W zestawie:
  • lustrzanka Canon 1200D
  • akumulator
  • oryginalna ładowarka
  • oryginalny pasek na szyję
  • obiektyw
  • filtr UV Yelco Day/Night 0 LUX Pro
  • dekiel obiektywu

Model EOS 1200D firmy Canon to zaawansowany aparat o niewielkich rozmiarach, który pozwala wejść do świata cyfrowych lustrzanek.

Aparat posiada matrycę o rozdzielczości 18 milionów pikseli, szeroki zakres regulacji czułości (100-6400 ISO) i 9-punktowy system AF.

Duży wyświetlacz umożliwia kadrowanie i przeglądanie zdjęć. Zaletą aparatu jest współpraca ze wszystkimi obiektywami EF i EF-S.

Dzięki zastosowaniu 18-megapikselowej matrycy APS-C oraz 14-bitowego procesora obrazu DIGIC 4 możliwe jest wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 3,2 kl./s oraz rejestrowanie obrazów o wysokim poziomie szczegółów i szerokim zakresie tonalnym.

Dzięki szerokiemu zakresowi czułości ISO (100-6400) możliwe jest wykonywanie zdjęć w słabym oświetleniu bez konieczności używania lampy błyskowej. Dzięki dziewięciu punktom szeroko polowego systemu AF, rozmieszczonym w różnych miejscach kadru, aparat EOS 1200D ustawia ostrość szybko i celnie, zarówno w przypadku statycznych, jak i dynamicznych obiektów. Centralny punkt krzyżowy systemu AF jest czuły zarówno na linie poziome, jak i pionowe.

Podczas filmowania w jakości Full HD z prędkością 25 lub 30 kl./s funkcja automatycznej kontroli ekspozycji pozwala całkowicie skupić się na rejestrowanych wydarzeniach.

Zarejestrowany materiał może zostać poddany obróbce na komputerze (PC lub Mac) lub wyświetlony bezpośrednio na ekranie telewizora HD dzięki złączu HDMI. Aparat EOS 1200D współpracuje z całą gamą obiektywów i akcesoriów systemu EOS: lampami błyskowymi, zdalnymi wyzwalaczami oraz ponad 60 obiektywami, którym zaufali zawodowcy na całym świecie.

Intuicyjny przewodnik ekranowy aparatu EOS 1200D zawiera opisy licznych funkcji aparatu, jak również porady dotyczące ich wykorzystania podczas fotografowania.

Tematyczne tryby sceny automatycznie dopasowują ustawienia ekspozycji, ostrości i migawki do fotografowanego obiektu, natomiast tryb kreatywnej automatyki w przystępny sposób przedstawia funkcje, na których ustawienia może wpływać użytkownik.

Dzięki technologii Basic+ firmy Canon wygląd i obsługa podstawowych trybów automatycznych mogą zostać dostosowane do otoczenia i rodzaju oświetlenia

Cechy aparatu:

rozdzielczość 18 megapikseli,

przewodnik ekranowy,

tryby: Kreatywna automatyka i Basic+,

możliwość nagrywania filmów w jakości Full HD,

czułość ISO w zakresie 100-6400,

szeroko polowy, 9-punktowy system AF,

współpracuje z wszystkimi obiektywami EF i EF-S.