Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Botticelli - Laura Garcia Sanchez - Imbir - Oprawa twarda z Targowek, zobacz zdjęcie
Botticelli - Laura Garcia Sanchez - Imbir - Oprawa twarda
25 zł
Szanowny Kupujący - książka jest nowa nieużywana (rok wydania 2011)Możliwy odbiór na Targówku, Kabatach, Natolinie, albo w ścisłym centrum :-)Jan Białostocki w ''Sztuce cenniejszej niż złoto'' tak pisał o postaciach Botticellego, omawiając jeden z jego obrazów: ''...(...) niestałe postacie w ruchu, unoszące się raczej na końcach palców niż stojące na ziemi, świat istot na pół ludzkich, na pó ...

Pietrodworiec album

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Pietrodworiec

Album z fotografiami zespołu pałacowo-ogrodowego w Pietrodworcu w północnej Rosji nad zatoka fińską

Zespół pałacowo-ogrodowy założony przez cara Piotra I.

Wielki Pałac (1714-1721) został zaprojektowany przez Jeana-Baptiste'a Le Blonda, przebudowany za czasów carycy Elżbiety przez Bartolomea Rastrellego.

Górną część parku stanowi park francuski min. z fontanną Neptuna wykonaną w 1658 roku w Norymberdze dla uczczenia końca wojny trzydziestoletniej, sprzedaną carewiczowi Pawłowi w 1782 roku. Park dolny, w stylu angielskim, dzieli Wielka Kaskada, upamiętniająca triumf Rosji nad Szwecją, ukończona w 1724 r. Zdobi ją 37 złoconych posągów z brązu, 64 fontanny i 142 wodotryski. Interesującym przykładem sztuki wodnej są niektóre fontanny mechaniczne, np. fontanna Słońce, w postaci wysokiej kolumny ze złoconymi tarczami, z których wystrzeliwują 72 strumienie wodne na kształt promieni słonecznych.

Stan bdb -

cena 20 zł + koszt wysyłki

W Warszawie możliwość odbioru osobistego.