Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
RURKI Bambusowe do akwarium / terrarium z Targowek, zobacz zdjęcie
RURKI Bambusowe do akwarium / terrarium
80 zł
Mam do sprzedania naturalne bambusy do akwarium / terrarium.Wygotowane, neutralne, nie barwią wody, ani nie zmieniają jej parametrów - bezpieczne dla zwierząt. Możliwość zakupu całości (6szt.) albo pojedynczych sztuk po kontakcie telefonicznym.Wymiary:srednica 9cm - długość 20cm (2szt)srednica 6-8cm - długość 20-22cm (4szt) Zapraszam do zakupu!

Folia samoprzylepna grzewczy 12 V / DC, 12 V / AC 35 W Stopień ochrony IPX4

100 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Folia ogrzewanie, samoprzylepne
Dane techniczne Typ kabla: 2 x 0,75 mm² Floryda Wysokość w terminalu: 5 mm
Napięcie pracy
12 V / DC 12 V / DC
Szerokość
290 mm
Temperatura powierzchni
40 ° C
Długość kabla
50 cm
Kategoria
Folia ogrzewanie
Cechy szczególne
samoprzylepne
Ochrona
IPX4
Grubość materiału
0,4 mm
Najciekawsze i Szczegóły
Opis Folia wykonana z poliestru z ogrzewania podkładzie klejącej, sklejania i bezawaryjnego, nadaje się do zastosowań uniwersalnych. W celu ochrony przed zamrożeniem temperatury np powierzchni, sprzętu, obudów, obwodów, akwariów, a nawet dla różnych cieczy. Najwyższa wydajność i jakość bezpieczeństwa. Dzięki szczelnej kabla łączącego.
Ostrzeżenie o określonej temperaturze powierzchni odpowiada wartości średniej w temperaturze otoczenia 20 ° C (45% wilgotności względnej), w nieruchomym powietrzu! Wygenerowany "temperatura ogrzewania" jest bardzo zależna od czynników zewnętrznych, takich jak obecność i rodzaj podłoża, izolacji cieplnej, temperatury, przepływu powietrza, wilgotności, napięcia roboczego i tolerancji.