Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

ROLAND CUBE-60 COSM AMP gitarowy (nie używany)

820 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Wzmacniacz z zachodniego salonu z ekspozycji. (Nie używany).
60 Wat mocy muzycznej, 12 calowy specjalnie opracowany, kompaktowy głośnik. 9 wbudowanymi wzmacniaczami modelami gitarowymi COSM, w tym JC, British Combo i R-Fire. 6 wbudowanych efektów, Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo i niezależnym Delay, Reverb. Nowa funkcja Dyna Amp, oraz wiele wyjść, w tym nagrywanie Wyjścia Recording-Phones Out, Line Out, Tuner Out oraz Ext Speaker Out dla podłączenia z zewnętrznymi systemami nagłośnieniowymi -zewnętrzny głośnik, plus zmiana kanałów, opóźnienie - pogłos, oraz sterowanie włączanie za pomocą opcjonalnego przełącznika nożnego.
Możesz wybrać pomiędzy dwoma kanałami, z których jeden nazywa się JC clean, wzorowany na legendarnym wzmacniaczu zwanym Roland Jazz Chorus 120 lub JC 120. JC był i jest nadal znany ze swojego niesamowitego czystego dźwięku, a to wzmacniacz nie zawodzi w emulacji! Rzuć trochę lub dużo efektu chordboardowego i słuchaj z powrotem wzmacniacza, który zdominował dźwięk lat osiemdziesiątych wraz z hot-rodded Marshall JCM's. COSM możliwości modelowania na kanale Lead, możesz uzyskać dostęp do dźwięku Marshall poprzez ustawienie Classic Stack. Black Panel, brytyjskiego combo, wzmacniacza Tweed, Metalowego wzmacniacza i Mesa Rectifier R-Fier, a także emulacji gitary akustycznej. PLUS a -Dyna Am- ustawienie, które wykorzystuje ta sama technika w pedale overdrive firmy Boss ,Dyna Drive, który wyróżnia się czułością dotyku, którą zaawansowani gracze uwielbiają mieć kompletny zestaw dostępnych dźwięków na wyciągnięcie ręki. Masz również dostęp do mnóstwa efektów użytkowych i muzycznych, takich jak opóźnienie, pogłos, wspomniany piękny chorus, flanger, fazer i tremolo z którymi możesz mieć 2 efekty naraz albo opóźnienie lub pogłos PLUS wymieniony jeden z efektów modulacji.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Płońsk