Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
 Zbita szybka? Oferujemy wymianę dotyku digitizera lcd Sony Xperia M4 E2303 AQUA !  z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Zbita szybka? Oferujemy wymianę dotyku digitizera lcd Sony Xperia M4 E2303 AQUA !
199 zł
Serwis elektroniki SELEKT oferuje wymianę SZYBKI DO TELEFONU SONY XPERIA M4 E2303 AQUA.Tutaj można obejrzeć proces wymiany (wystarczy wkleić link do adresu przegladarki) -> www.youtube.com/watch?v=44Hmacx2bvsKoszt wymiany to 199 złWszystkie części oryginalne i sprawdzone. Dzięki profesjonalnej naprawie twój telefon odzyska nowy wygląd i funkcjonalność. Realizujemy zlecenia z całej Polski. Szczegó ...
ETUI na telefon-silikonowe X-Corners Bumper z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
ETUI na telefon-silikonowe X-Corners Bumper
10 zł
Sprzedam nowe, uniwersalne silikonowe etui X-Corners Bumper(kolor szary), które jest dopasowane do telefonów o wymiarach:Min. 5 x 11 cmMax. 9 x 18 cmEtui to jest w formie ramki i przeznaczone jest do telefonów o wielkości ekranu od 4 do 6 cali. Etui jest mocna rozciągliwe dzięki czemu ściśle przylega do urządzenia.Bardzo dobrze dopasowuje się do telefonu i stanowi ochronę jego boków.Doskonale dopa ...
Pokrowiec skórzany do telefonu z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Pokrowiec skórzany do telefonu
10 zł
Witam. Mam do zaoferowania do sprzedaży pokrowiec skórzany typu wsuwka firmy GreenGo w kolorze czarnym, pokrowiec jest w stanie idealnym, choć był użytkowany i posłuży jako ochrona dla telefonu. Pokrowiec pasuje do telefonów o wymiarach: 123,8 x 68,5 x 9,9 mm. Idealnie pasuje min. do Nokii Lumia 820 lub innego telefonu o podobnych wymiarach. Zapraszam chętnych do zakupu.
pokrowiec do iphone 5 5S z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
pokrowiec do iphone 5 5S
18 zł
Stylowe case pokrowiec do iphone 5 5S materia plastikz tworzywa sztucznego w pełni dopasowuje się do kształtu twojego telefonu jest wykonany z wytrzymałego, lekkiego i nietoksycznego materiału, który chroni twój iPhone 5 5 S przed kurzem, zadrapaniami i zarysowaniami, a także podkreśli niepowtarzalny design iPhoneMożliwa wysyłka
 Uchwyt samochodowy do telefonu Nokia Lumia 800 z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Uchwyt samochodowy do telefonu Nokia Lumia 800
20 zł
Mam do sprzedania uchwyt samochodowy do telefonu Nokia Lumia 800
Więcej ogłoszeń

Panasonic model V60

250 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Na tle innych telefaksów dostępnych na rynku model V60 wyróżnia się wielofunkcyjnością i wysoką rozdzielczością druku dokumentów. Testowany przez naszą redakcję faks mógł także pełnić rolę telefonu z automatyczną cyfrową sekretarką oraz obsługiwać wysyłanie i odbiór dokumentów na wzór komputera.

Pamięć cyfrowa i komunikaty po polsku

Wielofunkcyjność faksu jest możliwa dzięki zamontowaniu w nim pamięci o pojemności 1 MB. Pozwala ona na zapisanie 99 wiadomości o łącznym czasie trwania 9 minut lub ok. 50 stron dokumentów. Każda wykonywana czynność oraz komunikaty o rodzajach błędów sygnalizowane są na wyświetlaczu. Zamontowany w faksie ROM umożliwia wyświetlanie głównych komunikatów po polsku oraz ich drukowanie ale bez polskich liter.

Telefaks UF-V60 jako faks

Przy połączeniach przychodzących telefaks automatycznie rozróżnia rodzaj połączenia włączając odpowiedni tryb pracy. Przy połączeniach wychodzących może on działać jako telefaks, telefaks/telefon lub telefaks/automatyczna sekretarka. Przełączanie na odpowiedni tryb pracy może być także sterowane zegarem faksu w zależności od naszych żądań.

Dane z pamięci telefaksu mogą być automatycznie rozesłane do 23 adresatów, których numery wprowadzono do pamięci telefonicznej faksu. W trakcie przesyłania dokumentów V60 sprawdza połączenie telefoniczne i jeżeli jest ono przerwane, automatycznie powtarza przesłanie od strony, która była ostatnio transmitowana. Jeżeli podczas odbioru dokumentu zabraknie w faksie papieru, reszta transmisji zapisywana jest w pamięci i po założeniu nowej rolki papieru wydruk będzie zakończony.

Telefaks UF-V60 można zaprogramować na przeslanie wiadomości pod wskazany numer telefonu lub zdalnie odczytać zgromadzone dokumenty z innego faksu, po połączeniu się z UF-V60. Zapisane w pamięci dokumenty można automatycznie wysyłać w zaprogramowanych godzinach z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Jeżeli numer telefonu, pod który ma być przesłana wiadomość będzie zajęty, faks automatycznie powtórzy wybieranie numeru dwa razy co trzy minuty.

W każdej chwili można otrzymać raport o bieżącym stanie telefaksu, wysyłanych i odbieranych dokumentach, poprawności przesyłania materiałów.

Panafax V60 jako telefon/automatyczna sekretarka

Urządzenie dysponuje możliwościami, takimi jak każdy nowoczesny aparat telefoniczny. Pracuje w trybie impulsowym lub DTFM (tonowym), pamięć numerów zawiera 5 wybieranych jednoklawiszowo i 15 numerów wybierania skróconego. Automatyczny cyfrowy aparat zgłoszeniowy umożliwia przesłuchiwanie m.in. tylko wybranych nagranych wiadomości (w tym zdalne), przekazywanie ich na zaprogramowany numer telefoniczny, bezpołączeniową informację czy są nowe wiadomości (jeżeli są, odtwarzane będą po 2 dzwonkach, jeżeli nie ma - stare odtworzone będą po 5 dzwonkach) oraz nagrywanie prowadzonej rozmowy (9 minut nagrania).

Zdaniem użytkownika

Wszystkie funkcje działały bez zastrzeżeń. Przesyłane dokumenty oraz zdjęcia były czytelne i wyraźne. 64-tonowa skala transmitowanych i kopiowanych przez faks dokumentów pozwalała na czytelne przesyłanie i odbieranie nawet małych zdjęć. Transmisja strony A4 trwała przy najczęściej stosowanej szybkości modemu ok. 10 s. Prędkość modemu wynosi 9600/7200/4800/2400/300 bps i jest automatycznie dobierana w pierwszej fazie połączenia.

Programowanie wszystkich funkcji jest znacznie ułatwione dzięki wyświetlanym komunikatom. Budowa faksu, w tym podajnik dokumentów pełniący też funkcję pokrywki, umożlwia przyjemną pracę, chociaż mikrotelefon (czyli słuchawka) jest dziwnie mała i trzeba się do niej przyzwyczaić. Także jej konstrukcyjne usytuowanie (jakby doczepiona do reszty) wygląda dziwnie, chociaż jest funkcjonalne.
W 100% sprawny widealnym stanie