Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Numery rejestracyjne PVC wodoodporne na ponton

149 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Numery rejestracyjne PVC na ponton

do przyklejenia + klej z utwardzaczem


Numery rejestracyjne przeznaczone na wszelkiego rodzaju podłoża PVC z których jest wykonane większość pontonów.Numery wykonane są z tego samego materiału - PVC - co większość pontonów. Dzięki czemu połączenie materiałów jest niezwykle mocne i trwałe. Nie odkleją się pod wpływem warunków pogodowych, wody słodkiej czy słonej.Numery są wycinane laserowo z materiału PVC o gramaturze 900g/m2 ! W komplecie 2 sztuki numerów rejestracyjnych, szablony które ułatwią przyklejenie numerów precyzyjnie i równo na burcie pontonu, klej do PVC i utwardzacz.Ważne jest żeby powierzchnia numerów i burty pontonu podczas przyklejenia była sucha, odtłuszczona, pozbawiona zanieczyszczeń a przyklejanie było wykonywane w temperaturze +10oC.Instrukcja

Po naklejeniu szablonu powierzchnię pontonu jak i numery w miejscach klejenia należy zmyć acetonem lub innym rozpuszczalnikiem.

Nanieść cienkie warstwy kleju na obie łączone powierzchnie.

Następnie obie łączone powierzchnie podgrzać ogrzewając np. suszarką do około 50oC - ostrożnie by nie spalić materiału.

Złączyć sklejane elementy i prasować przez 15 - 20 sekund.

Spoina uzyskuje pełną wytrzymałość po 48 godzinach.Na życzenie klienta możemy wydrukować napis z nazwą jednostki, nazwą firmy lub dowolny inny napis.

(W przypadku nie standardowego napisu (jw.) zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy w celu wyceny.)Numery wykonane są zgodnie wymogami ustawy:

Ustawa z dnia 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym

Art. 20, pkt. 3a. Oznakowanie sprzętu pływającego służącego do połowu ryb powinno zawierać numer rejestracyjny składający się z dwuliterowego oznaczenia województwa, myślnika, trzyliterowego oznaczenia powiatu, myślnika, czterocyfrowej liczby od 0001 do 9999 odpowiadającej kolejnemu numerowi wpisu do rejestru oraz litery "R" - oznaczającej uprawnionego do rybactwa albo "A" - oznaczającej sprzęt pływający służący do amatorskiego połowu ryb. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 12 listopada 2001 r.w sprawie połowu ryb oraz warunków chowu, hodowli i połowu innych organizmów żyjących w wodzie. (Dz. U. z dnia 4 grudnia 2001 r.)

§ 17.1. Sprzęt pływający służący do połowu ryb, zwany dalej "sprzętem pływającym", z wyjątkiem statków rejestrowanych i oznakowanych na podstawie odrębnych przepisów, znakuje się w sposób trwały i widoczny numerami rejestracyjnymi umieszczonymi na zewnętrznych płaszczyznach obu burt; litery i cyfry numeru rejestracyjnego powinny mieć nie mniej niż 10 cm wysokości i 1 cm grubości.Parametry techniczne

Ilość 2 numery

2 szablony

klej + utwardzacz


Sklep Anmur

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Ślusarczyka 1