Wszystkie kategorie
Włoszczowa
Poniżej znajdują się ogłoszenia dostępne na Gumtree Polska.
Kliknij na wybrane ogłoszenie, by poznać jego szczegóły lub na nie odpowiedzieć.
Obecne zestawienia (66)
Kategoria:
Wszystkie kategorie
działki  (3)
Sprzedam  (4)
Oferty Pracy  (1)
Motoryzacja  (2)
Moda  (9)
Elektronika  (4)
Usługi  (29)
Dla Dziecka  (3)
Miejsce:
Włoszczowa  (66)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferuję  (65)
Cena:
-
Powiadomienia na Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii

Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
 
Gumtree: FLORYSTA za darmo w 1 rok!
Chcesz posiąść umiejętności tworzenia pięknych bukietów i kompozycji kwiatowych? Idealnym rozwiązaniem jest zapisanie się do Szkoły Żak. Zdobądź zawód florysty w 1 rok ZA DARMO! Wykorzystaj szansę, jaką Ci daje Żak.   Pisemna gwarancję całkowitego braku opłat! wpisowe 0 zł legitymacja 0 zł egzaminy 0 zł indeks 0 zł zaświadczenia 0 zł konsultacje indywidualne 0 zł żadnych kar za brak wymaganej frekwencji! brak dodatkowych opłat!  
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: MODELING w Kielcach!
Chcesz zmienić swoje życie? Zamienić pasję w dochodowy interes? A może od zawsze marzyła(e)ś aby zostać zawodową(ym) Modelką/Modelem? Możesz spełnić swoje marzenia! MODELING w Kielcach w 1 rok! Roczna szkoła dla osób chcących zdobyć konkretne kwalifikacje zawodowe w krótkim czasie! Więcej informacji pod tel. 41 343 31 05 zapisy on-line www.zak.edu.pl/formularz . Gdzie nas znajdziesz? Kielce ul. Duża 8 (obok sklepu MAX MARA)
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Zostań Asystentem Osoby Niepełnosprawnej! KIELCE
Lubisz pomagać innym i chcesz to robić zawodowo? Zapisz się do ŻAK-a i zdobądź uprawnienia, które dadzą Ci możliwość pracy w tym zawodzie Całkowicie za DARMO, wystarczy, że ukończyłeś szkołę średnią, Gwarancja Bezpłatnej Nauki przez cały okres kształcenia. Nauka odbywa się co dwa tygodnie, sobotę i niedzielę Zarezerwuj sobie miejsce za pośrednictwem Internetu:   http://zak.edu.pl/formularz wpisowe 0 zł legitymacja 0 zł egzaminy 0 zł indeks 0 zł zaświadczenia 0 zł konsultacje indywidualne 0 zł żadnych kar ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: LICEUM DLA DOROSŁYCH! Nauka za darmo!
                          Ucz się u Najlepszych!!! 3-letnie bezpłatne Liceum dla Dorosłych   Gwarancja Bezpłatnej Nauki przez cały okres kształcenia. Zapisy po: - Szkole Podstawowej - Gimnazjum - Zasadniczej Szkole Zawodowej Pisemną gwarancję całkowitego braku opłat! wpisowe 0 zł legitymacja 0 zł egzaminy 0 zł indeks 0 zł zaświadczenia 0 zł konsultacje indywidualne 0 zł żadnych kar za brak wymaganej frekwencji! brak dodatkowych opłat! . DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO ZAPISU: - Dowód Osobisty   - Świadectwo z ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Zostań Terapeutą ds. Uzależnień!
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość ? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie!  Terapeuta ds. Uzależnień w ŻAK-u! w 1 rok! Zapisy on-line: www.zak.edu.pl/formularz Więcej infomacji pod tel. 41 343 31 05 Dodatkowe korzyści z nauki w ŻAK-u w Kielcach: - Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS - Bezpłatne zaproszenia do Kina, Pubu, Teatru lub Klubu (rozdawane na zjazdach) - Cykliczne spotkania/imprezy integracyjne dla słuchaczy - ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Zostań Opiekunką Środowiskową! Nauka za Darmo!
Jesteś osobą pomocną i empatyczną? Lubisz opiekować się innymi? Jeśli tak to zwiększ swoje kwalifikacje i zapisz się do ŻAK-a na bezpłatny kierunek Opiekunka Środowiskowa! Więcej informacji pod nr. tel. 41 343 31 05 Pisemna Gwarancja Bezpłatnej Nauki przez cały okres kształcenia. wpisowe 0 zł legitymacja 0 zł egzaminy 0 zł indeks 0 zł zaświadczenia 0 zł konsultacje indywidualne 0 zł żadnych kar za brak wymaganej frekwencji! brak dodatkowych opłat!   KIELCE ul. Duża 8, II piętro (na przeciwko Teatru ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: BEZPŁATNE KIERUNKI w ŻAK-u Ucz się za Darmo!
Już dziś zapisz się do ŻAKa w Kielcach wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i ucz się za darmo! Administracja   BHP Rachunkowość Florysta Kosmetyka Przedstawiciel Handlowy Opiekun Osoby Starszej Asystent Osoby niepełnosprawnej a także inne kierunki z bezpłatnej oferty. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.kielce.zak.edu.pl Dodatkowe korzyści z nauki w ŻAK-u w Kielcach: - Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS - Bezpłatne zaproszenia do Kina, Pubu, Teatru lub Klubu (rozdawane ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Nie możesz znaleźć pracy? Koniecznie przeczytaj!
Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! Na to nigdy nie jest za późno! W Kieleckim Żak-u czeka na Ciebie aż 7 kierunków ZA DARMO: technik administracji, technik rachunkowości , technik usług kosmetycznych, technik BHP, asystent osoby niepełnosprawnej, florysta, opiekun osoby starszej.   NAUKA ZA DARMO W SYSTEMIE ZAOCZNYM! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń- ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj już teraz miejsce na www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu: Kielce ul. Duża 8, (naprzeciwko ...
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: FRYZJERSTWO w ŻAK-u!
Chcesz modelować włosy jak wykwalifikowany profesjonalista? Zdobądź umiejętności fryzjerskie. Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł technika usług fryzjerskich. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl/kielce lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro) .
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w ŻAK-u!
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu?  Tylko u nas jednoroczna szkoła przedstawiciel handlowy w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro). UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca!
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: MASAŻ w ŻAK-u! zupełnie za darmo!
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami już dziś! zapisy on-line: www.zak.edu.pl/formularz . Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro).  UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona,. NAUKA BEZPŁATNA Więcej informacji pod nr. tel. 41 343 31 05
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: FIZJOTERAPIA w ŻAK-u! w 1 rok!
Interesuje Cię praca z ludźmi? chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie Gimnastyki leczniczej czy Masażu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas jednoroczna szkoła Fizjoterapii w ŻAK-u! Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro).
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: STYLIZACJA I WIZAŻ w ŻAK-u!
Interesują cię najnowsze trendy mody? Z nami poznasz techniki style makijażu, techniki doboru zapachów i psychologię kolorów. Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Stylizacji i Wizażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro). UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, zarezerwuj sobie miejsce na www.zak.edu.pl/pl/formularz i kształć się razem z nami!
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: DEKORATOR WNĘTRZ w ŻAK-u!
Twoja pasja to projektowanie i aranżacja wnętrz? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację  swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Architektury Wnętrz możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%.  Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro). UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj, zapisz się do nas już dziś!
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: AGENT CELNY w ŻAK-u!
Chcesz pracować jako celnik? Lubisz prawo, procedury celne nie przerażają Cię? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas jednoroczna szkoła agent celny w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro). UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona . Zapisz się do nas już dziś i daj sobie szansę na lepszą pracę!
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Darmowa KOSMETYKA w ŻAK-u!
Poznaj techniki, style makijażu i zdobądź zawód w 2 lata!  pracuj z pasją! Technik usług kosmetycznych - tylko w ŻAKu zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl UWAGA: liczba miejsc ograniczona!
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: RACHUNKOWOŚĆ w ŻAK-u zupełnie ZA DARMO!
Twoja pasja są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Pomożemy Ci zdobyć wymarzoną pracę! Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę.  Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl/kielce lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro) .
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: BHP w Kielcach za Darmo! W 1,5 roku!
Interesują Cię tematy związane z ergonomią i prawną ochroną pracy? Teraz masz niepowtarzalną szansę na zdobycie tej wiedzy zupełnie za DARMO!  Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl/kielce lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro) . UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na www.zak.edu.pl/ formularz i zarezerwuj sobie miejsce.
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: ADMINISTRACJA w ŻAK-u Za Darmo KIELCE
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł technika administracji ZA DARMO!!! Dowiedz się więcej na www.kielce.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Kielce ul. Duża 8 (II piętro). UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na www.zak.edu.pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce.
 
 • < 16 godz. temu
Gumtree: Sprzedam dom na wsi Okazja
Oferujemy do sprzedaży całoroczny dom parterowy z poddaszem mieszkalnym. Powierzchnia użytkowa ok. 70m2. PARTER: - przedsionek - 3,83m2, - pokój dzienny - 23,34m2 (do wykończenia - gładzie), - kuchnia (aneks)- 5,92m2, - alkierz- 4,93m2, - łazienka-3,19m2, - klatka schodowa - 3,5m2, - pomieszczenie gospodarcze 3,19m2. PODDASZE: - 3 pokoje (w tym sypialnia) - 7,5m2, 7,66m2,9,39m2, - holl- 4,8m2. W pokojach na podłogach panele w kuchni płytki, w łazience kafle. Wysokość pomieszczeń na parterze 2,50m, na ...
Zł  260 000
 • 30/01/2015
Strona:
1
2
3
4
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.