|
|
|
|
|
|
|
Telewizor nowy fabrycznie z 24 miesięczną gwarancją na terenie całej Polski. W zestawie kompletne wyposażenie fabryczne. Okres gwarancji liczony od daty wystawienia naszej faktury. Możliwa wysyłka kurierska na palecie. Koszt wysyłki 85 zł. Telewizor sprzedaje firma dystrybucyjna z doświadczeniem na rynku. Wystawiamy pełną fakturę VAT 23 %. Mamy w ofercie wiele innych modeli Samsung w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy sprowadzić prawie każdy model na indywidualne zamówienie. Prosimy o zadawanie pytań ...
|
Zł 3 100
|
|
Sprzedam audiofilskie słuchawki renomowanej firmy Beyerdynamic model DT 880. Do mementu pojawiania się T1 był to najwyższy flagowy model tej firmy. Słuchawki maja bardzo dobre recenzje w prasie fachowej i sa to najlepsze słuchawki jakie miałem do tej pory okazje posiadać i odsłuchiwać Moim zdaniem bija na głowę tak znane modela jak AKG K701, Grado GS1000 lub HD600i które również posiadam Jedyny powód dla jakich się ich pozbywam to przesiadka na aktualnie flagowy model Beyerdynamic Tesla ...
|
proszę o kontakt
|
|
Sprzedam wzmacniacz słuchawkowy Naim Headline 2. Wzorcowy przykład wzmacniacza (przedwzmacniacza) słuchawkowego. Jedyny w ofercie Naim i ponadczasowy wzmacniacz słuchawkowy. Nie będę się rozpisywał jakiej klasy jest to sprzęt i jak dobrze gra, zapewne wszyscy zainteresowani doskonale wiedzą co to a sprzęt a jeżeli ktoś się nie spotkał to odsyłam do recenzji w prasie fachowej czy informacji zamieszczonych w Internecie. Napisze tylko, że jest on uważany za jeden z najlepszych wzmacniaczy ...
|
proszę o kontakt
|
|
|
|
Odbiornik Ariva T65 obsługuje darmowe kanały nadawane w cyfrowej telewizji naziemnej w technologii MPEG-4 z dźwiękiem Dolby Digital Plus. Jest to ulepszona wersja Arivy T60. Wbudowany port USB umożliwia nagrywanie kanałów na zewnętrznej pamięci oraz odtwarzanie różnych multimediów włącznie z muzyką mp3 oraz filmami MKV i XviD. Obsługiwane jest odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD wraz z polskimi napisami TXT. doskonałą jakość obrazu zapewnia pobór prądu w trybie czuwania poniżej 1W. (polskie napisy ...
|
Zł 69
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 4 godz. temu
|
dvd zadko uzywany,sprzedaje poniewaz mam kino domowe,stan bdb,czyta wszystkie plyty,brak instrukcji.
Dual DVD-113 to nowoczesny odtwarzacz DVD, który idealnie wpasowuje się w domu, w obecnym mediów.
Napęd DVD nie tylko odtwarzanie płyt DVD i CD, ale także MP3, MPEG4 i JPEG. Dual DVD-113 obsługuje również odtwarzanie plików MP3, MPEG4, filmów i zdjęć w formacie JPEG za pośrednictwem przedniego portu USB.
Dzięki szerokiej gamie opcji połączeń Podwójny odtwarzacz DVD mogą być powiązane z ...
|
Zł 80
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- < 4 godz. temu
|
SONY STR-DN1010 na gwarancji sprzedam
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 4 godz. temu
|
Telewizor „UNIMOR – FIESTA 3” (28cali). Używany. Model M – 846 TS. Telewizor jest uszkodzony, według znawców padła synchronizacja pionowa i trzeba wymienić rezystor lub termistor. Koszt elementu nie przekracza 5 zł. Stan wizualny telewizora bardzo dobry Stan techniczny – kontrast / jaskrawość jak w nowym Nie zrobiłem zdjęć gdyż telewizor jest przywalony rzeczami w pawlaczu i gdybym go wyciągnął to bym już nie wsadził. Wymiary: 640x582x432mm. Waga – 36 kg. Polecam i zachęcam do kupna Cena przyzwoita. ...
|
Zł 49
|
- Małopolskie / Kraków
- < 4 godz. temu
|
Kino domowe UNIVERSUM – DVD-DR 3021. NOWE nieużywane. Fajny amplituner kina domowego z DVD dobrej, jakości za bardzo dobrą cenę. Ten egzemplarz występuje pod nazwą firmy wysyłkowej Universum. Ten sam model może występować pod nazwami GRUNDIG i QUELLE w europie. Niektóre dane: TUNER Zakresy – MW/FM – 87, 5 – 108 MHz Cyfrowa synteza częstotliwości Pamięć zaprogramowanych 40 stacji radiowych R-D-S DVD Odczytywane formaty – DVD-VIDEO, DVD-R/RW, DVD+R/RW, MINI-DVD, VIDEO-CD, S-VIDEO-CD, JPEG, CD, CD-R/RW, ...
|
Zł 289
|
- Małopolskie / Kraków
- < 4 godz. temu
|
PHILIPS DVD-757 – DVD + MAGNETOWID combo. Nieużywany. Jest to pozycja dla osób mających nagrane śluby, imieniny, urodziny, filmy z wakacji i wycieczek na kasetach VHS i VHS–C. Można ten sprzęt podłączyć pod komputer i poprawić sobie, jakość nagrań, przegrać na płytę i odtwarzać na DVD. Do tego wystarczy nam właśnie ten PHILIPS. Nie musimy mieć dwóch osobnych urządzeń. Pozostałość w Niemieckiej hurtowni, służył, jako pulpit pod kwiatki Odtwarza: DVD+/-R/RW, VCD, SVCD, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG, jeśli ...
|
Zł 129
|
- Małopolskie / Kraków
- < 4 godz. temu
|
Telewizor „NEPTUN – 171 A” unimor. Używany działający Niezły na kempingi i wycieczki samochodowe ma zasilanie 12V / 230V. Telewizor jest monochromatyczny związku z tym ma bardzo dobrą czułość i tam gdzie nie będą odbierać inne ten złapie sygnał. Wymiary: 32 szer x 28 wys x 25 cm głębokość. Waga – 7, 1 kg. Sprzedaję tylko to, co na zdjęciu. SPRAWDŹ też inne moje OGŁOSZENIA może coś się przyda. Polecam i zachęcam do kupna Zasady kupna do omówienia Jeśli Nabywca chce to Ja mogę przetrzymać towar przez ...
|
Zł 29
|
- Małopolskie / Kraków
- < 4 godz. temu
|
sprzedam tv j.w . stan dobry, posiada jedno euro zlacze, uzywany caly czas z podlaczona kablowka inei. polecam warto. nie posiadam pilota bo sie zagubił lecz uniwersalny za 15zl pasuje .
|
Zł 100
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 4 godz. temu
|
Przedmiotem licytacji jest antena satelitarna Cyfra+ wraz z podwojnym konwerterem. tzn na 2 dekodery :) wraz z wysiegnikiem na ocieplony blok !!!uzywany rok takze stan bardzo dobry.
|
Zł 75
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 4 godz. temu
|
Witam sprzedam Odtwarzacz - Nagrywarkę Manta DVD-012 Emperor Recorder. Sprzęt w dobrym stanie .Wszystko sprawne.W przypadku pytań proszę o kontakt tel. 607315931.
|
Zł 50
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 4 godz. temu
|
Witam,
Do sprzedania mam nowy Dekoder Tuner DVB-T STB Cyfrowego Polsatu i Plusa T-HD100 pełen komplet w okazyjnej cenie 100zł.
Gratis do dekodera kabel hdmi.
|
Zł 100
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 5 godz. temu
|
Witam do sprzedania posiadam odtwarzacz DVD Grundig GDP 2550/2. Sprzęt jest w dobrym stanie - wszystko sprawne. W komplecie pilot oraz okablowanie. W przypadku pytań proszę dzwonić 607315931.
|
Zł 50
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 5 godz. temu
|
Sprzedam odtwarzacz DVD firmy Korr sprawny. Czyta płyty oryginalne jak i nagrywane. Odtwarzacz z pilotem Opakowanie zastępcze. Dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby ProLogic II, DTS, MP3, WMA Wyjście SCART (Euro), S-VIDEO, Wyjście optyczne/koaksjalne, wyjście analogowe 5.1 Napisy TXT, SRT, SMI, SUB, Polska czcionka. Przetwornik C/A wideo 10 bit Przetwornik C/A audio 96 kHz/24 bit Dodatkowe dostępne funkcje: - zmiany wielkości obrazu ZOOM - obracanie zdjęć podczas odtwarzania - pauza, powtórka, ...
|
Zł 30
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 5 godz. temu
|
|
|
Zł 100
|
- Małopolskie / Kraków
- < 5 godz. temu
|
telewizor sony 32 cale kolor, pip, telegazeta, 100Hz
32-738-16-93 dzwonic po 18,00
|
Zł 350
|
- Śląskie / Katowice
- < 5 godz. temu
|
Telewizor LED-LCD Akai ALED 2205TBK 56cm odtwarzacz DVD
wraz z okablowaniem i pilotem
Telewizor używany rok, bardzo sporadycznie.
W idealnym stanie, żadnych martwych pixeli, rys na obudowie czy wyświetlaczu.
Kompaktowy, ekstremalnie płaski telewizor LCD 56cm z oszczędzającą energię technologią LED-Backlight i zintegrowanym odtwarzaczem DVD.
Polecam ten telewizor, gdyż sam jestem z niego zadowolony.
Sprzedaje z powodu iż kupiłem większy :)
specyfikacja:
Podstawowe ...
|
Zł 550
|
- Śląskie / Katowice
- < 5 godz. temu
|
Dzień dobry. Mam do sprzedania DVD Philipsa w idealnym stanie + telewizor do którego można to DVD podłączyć. DVD posiada również wejście na karty SD. Wyprowadziłem się z Konina i dlatego nie potrzebuję ich już. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 692 669 839.
|
Zł 200
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 5 godz. temu
|
TANIA KSIĘGARNIA W TUSZYMIE - firmazbyszko.home.pl - CZYNNA PON-SOB 8-19 - DARMOWA DOSTAWA DO MIELCA WYPRZEDAŻ - WYSYŁKA -POCZTA-KURIER-PRZELEW LUB POBRANIE Microfonos Inalambricos Herostar C-05 Vhf 10 Opis produktu: Karaoke STACJA+2 mikrofony bezprzewodowe ZESTAW Idealna sprawa na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu:wesela , spotkania z znajomymi itp. Mikrofony są naprawdę wysokiej jakości - są bezprzewodowe. W zestawie: # stacja nadawczo-odbiorcza # mikrofon bezprzewodowy - 2 szt # antena: - 2 ...
|
Zł 60
|
- Podkarpackie
- < 5 godz. temu
|
Mam do sprzedania działający telewizor Philips 14 cali bez pilota. Telewizor sprawny. Odbiór osobisty Warszawa Tarchomin. Cena do negocjacji.
|
Zł 40
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 6 godz. temu
|
Stary telewizor lampowy Neptun I OT 1401 . Telewizor jest niesprawny .. z 1962 roku, ...
|
Zł 100
|
- Śląskie / Katowice
- < 6 godz. temu
|
Witam sprzdam tv marki Funai21 cali,telewizor sprawny mimo uplywu lat,napewno jeszcze dlugo komus posluzy,wyswiatla jasne i zywe kolory,wymaga dekodera cyfrowego,posiada zlacze wideo,w komplecie pilot,stan wizualny i techniczny bdb cena 35zl podgorze tel 502662330 GG502662330
|
Zł 35
|
- Małopolskie / Kraków
- < 6 godz. temu
|
JAK W TYTULE NAB ĘDĘ TELEWIZOR LCD 32 CALE Z DEKODEREM DVB-T Z WBUDOWANYM LUB OSOBNO DEKODEREM TELEWIZOR MUSI BYĆ SPRAWNY W 100 % NAJLEPIEJ Z PAPIERAMI ALE NIE KONIECZNIE I Z WROCŁAWIA CENĘ JAKĄ OFERUJĘ TO 550 ZŁ NIE INTERESUJĄ MNIE MNIEJSZE TELEWIZORY LCD TYLKO 32 CALE I FIRMOWY PHILIPS - SAMSUNG - LG KONTAKT NA MEJLA LUB GG 3213805 MILE WIDZIANE FOTKI NA MEJLA
|
proszę o kontakt
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 6 godz. temu
|
Witam. Sprzedam konwerter marki SAMSUNG, do odbioru Tv Sat.(cyfrowej). Stan bardzo dobry(w pelni sprawny).
|
Zł 10
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 6 godz. temu
|
Radiobudzik z duzym wyswietlaczem,szaro-czarny
|
Zł 20
|
- Śląskie / Katowice
- < 6 godz. temu
|
Sprzedam dekoder HD ITI-2850ST do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej, współpracuje z telewizją N na kartę w jakości HD. Stan techniczny i wizualny idealny. Na gwarancji. Nigdy nie był naprawiany. W zestawie: dekoder, karta , pilot, zasilacz, instr. obsł. w jęz. polskim, gwarancja, dowód zakupu, oryginalne opakowanie. Aktualnie karta wymaga doładowania. Bardzo intuicyjne menu, pilot bardzo przyjazny w obsłudze. Na pilocie jest szybki dostęp do wielu przydatnych funkcji, m.in.: klawisz ...
|
Zł 200
|
- Śląskie / Katowice
- < 6 godz. temu
|
witam mam do sprzedania TV 14 cali w pełni sprawny , ładny odbiór , w zestawie pilot ogłoszenie grzecznościowe więc tylko kontakt telefoniczny 512 240 762 odbiór osobisty Warszawa Praga Północ
|
Zł 70
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 6 godz. temu
|
Witam! Mam do zaoferowania telewizor kineskopowy PHILIPS 21 cali - model 21PT1653/58P w kolorze czarnym. Telewizor był używany na co dzień, w b. dobrym stanie . Parametry: 45W, 220-240W, 50Hz W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Pozdrawiam.
|
Zł 130
|
- Małopolskie / Kraków
- < 6 godz. temu
|
Witam serdecznie Na sprzedaż posiadam doskonały zestaw RTV np. do sypialni. W skład zestawu wchodzi TV marki Hitachi - model: L19H01UB z 19" calowym monitorem, z dwoma gniazdami HDMI, wejściem VGA do laptopa oraz z wyjściami analogowymi na dźwięk i obraz oraz nagrywarka DVD marki Sony - model RDR-HX780 z dyskiem twardym o pojemności 160GB, z wyjściem HDMI oraz innymi wyjściami analogowymi. Nagrywarka w bardzo dobrym stanie - działająca bez problemów natomiast tv ma fabryczny problem z zapamiętywaniem ...
|
Zł 650
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 7 godz. temu
|
Do sprzedania czterogłowicowy magnetowid SHARP model VC-K88 z funkcją KARAOKE.
Do magnetowidu można podłączyć dwa mikrofony. Podczas karaoke można dodać pogłos oraz cyfrowe echo. Dobra zabawa gwarantowana!!!
Do magnetowidu dodaję oryginalnego pilota, który posiada funkcję 'Free speed shutttle', umożliwiającą płynną kontrolę prędkości odtwarzania taśmy.
Magnetowid nie jest w 100% sprawny, gdyż po włożeniu taśmy wysuwa ją; prawdopodobnie do wymiany pasek, który ślizga się na silniku napędu taśmy.
Do ...
|
Zł 40
|
|
Mam do sprzedania uniwersalny uchwyt do tv od 32" do 60" Zestaw jest nowy , był tylko rozpakowany w celu sprawdzenia zawartości. Rodzaj produktu: Uchwyt ścienny do telewizora Zastosowanie: Montaż TV LCD/LED/PLAZMA Standard VESA: Tak Rozmiar telewizora: 32-60 cali Maksymalna waga telewizora: 60 kg Maksymalny rozstaw otworów pod uchwyt: 718 x 455 mm Regulacja w pionie (nachył): w dół do -12 stopni Regulacja w poziomie (obrót): Nie Mocowanie do sufitu: Nie Mocowanie do ściany: Tak Odległość od ściany: 38 mm ...
|
Zł 100
|
|
Kontakt przez gumtree. Odbiór osobisty. Cena 50 zł.
|
Zł 50
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 7 godz. temu
|
Witam Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest olbrzymi telewizor firmy PHILIPS 36 '' 100Hz. z idealnie płaskim kineskopem GRATIS DOKŁADAM STOLIK POD TEGO OLBRZYMA!!! + DeKODER do cyfrowej tv naziemnej Jest to prawdziwy smok z przekątną 36 cali, czyli 86cm Real Flat BlackLine S model : 36PW8719/12 Dane : 36 cali !! odświeżanie 100 Hz. Real Flat BlackLine S 100 Hz Digital Scan Digital Crystal Clear Dolby Virtual 20 W RMS- 40W Music Power Stop klatka 2 On Board Speakers Digital Signal Processing 800 Page ...
|
Zł 350
|
|
Sprzedam używany telewizor GRUNDIG P37-3050, 14 cal. Sprawny. Z pilotem. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi.
|
Zł 60
|
|
Mam na sprzedanie topowy telewizor LCD - Samsung LE32A656 o przekątnej 32 cale.
Telewizor jest w świetnym stanie - obudowa niezarysowana, pilot także.
Telewizor ma niesamowite kolory, jasność, kontrast, ciężko szukać takiej jakości w nowym sprzęcie za tę cenę.
Dokładna specyfikacja na stronie producenta.
W szybkim skrócie:
FullHD (1920x1080)
4x HDMI
świetny design
jasnosc 500, kontrast 50.000, kąty 178/178, reakcja matrysy 5ms
tuner cyfrowej telewizji
|
Zł 900
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 7 godz. temu
|
Nowa antena szerokopasmowa ze wzmacniaczem. Model ASP 6 - 60. Do zestawu 5 M przewodu.
|
Zł 30
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 7 godz. temu
|
Sprzedam telewizor THOMSON 32 cale 100Hz, model 32WH412B
Stan idealny, w 100% sprawny!
Sprzęt zakupiony w 2009 roku, mało używany.Cena na dziś to zaledwie 10% jego wartości gdy był nowy a nic nie stracił na swoich zaletach.
Zachęcam bardzo do zakupów, gdyż naprawdę warto - świetny obraz, bardzo ostry i wiernie odwzorowujący kolory, z ciekawą funkcją wyświetlania programu telewizyjnego na podstawie telegazety. Oczywiście jest możliwość sprawdzenia działania przed zakupem, do czego ...
|
Zł 500
|
- Małopolskie / Kraków
- < 7 godz. temu
|
Mam na sprzedaż wysokiej klasy tv marki Philips ten model był zakupiony w 2009 roku za przeszło 6,5 tys zł.Najwyższa półka telewizorów kineskopowych.Obraz i głos o niebo lepszy niż w Lcd.
UŻYWANY W IDEALNYM STANIE
TELEWIZOR
PHILIPS PIXEL PLUS
32PW9308/12
+
PILOT
UDZIELAM PEŁNEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ 7 DNI
TELEWIZOR POSIADA NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA
Dzieki Technologii skanowania 100 Hz kazdy wyświetlany na ekranie obraz żart odświeżany 100 razy na Sekunde (w tradycyjnych odbiornikach TV-50 ...
|
Zł 600
|
- Małopolskie / Kraków
- < 8 godz. temu
|
PILNIE Sprzeda telewizor Panasonic Quintrix - 100 Hz 27"
Używany (na zdjęciach ślady użytkowania) z pilotem i wszystkimi instrukcjami. Ma kilka zarysowań - prawie niewidocznych (na zdjęciach zbliżenia) dlatego sprzedaje tak tanio.
TYLKO ODBIÓR OSOBISTY - NA TERENIE WARSZAWY.
Zainteresowane osoby proszę o telefon pod numerem: 513 584 600
na maile odpisuje z dużym opóźnieniem.
|
Zł 100
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|
Serwis RTV oferuje swoje usługi w zakresie: Naprawy telewizorów oraz innego sprzętu RTV. Kineskopowe, LCD,LED, Plazmy. Tunery, wzmacniacze , CD, DVD. Montaż tunerów naziemnej telewizji cyfrowej. Naprawy w domu klienta jak i warsztatowe. Dojazd do klienta bezpłatny . Tanie ekspertyzy. Możliwość negocjacji cen. Umiarkowane ceny za robociznę. 25 lata praktyki . Również naprawiamy i modernizujemy sprzęt komputerowy. Naprawa laptopów. Kontakt: Warszawa-Mokotów Tel: kom 505 418 201(Orange) Świadczymy ...
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|
Rewelacyjny TV z super obrazem w reglamentowanej serii PHILIPS MATCHLINE 100Hz 29PT9005/58 od pierwszego właściciela w stanie IGŁA - bardzo mało eksploatowany. Zakupiony w kraju za 3599 zł. Podłącz dobry sygnał, a TV wyświetli Ci rewelacyjny obraz o niebo lepszy od LCD. Nigdy nie serwisowany. Polskie menu. Poprostu IGŁA !!!
TV w 100% sprawny.Mam do licytowanego zestawu oryginalną instrukcję obsługi, oczywiście oryginalnego pilota.
Polecam zdecydowanie, Obraz rewelacyjny -100Hz
Tradycyjne telewizory ...
|
Zł 390
|
- Małopolskie / Kraków
- < 8 godz. temu
|
Na wymiane lub sprzedaż telewizor Philips Flat TV with Crystal Clear III 20PF5121 51cm (20" - dwadzieścia cali) w zestawie oczywiście sprawny pilot i kabel zasilania Sprzedaję bo zastąpił go inny tv ( większy ), przepraszam za widoczne na foto odciski palców ;-) Telewizor sprawny w 100%. Złącza: SCART (Euro) DVI (dorzucam adapter VGA/D-SUB gratis) Kompozyt (chinch) S-Video wiecej opisu w necie Matryca nie ma przebarwień ani plam czy martwych pixeli. Z uwagi na gabaryt i delikatność TV preferuję odbiór ...
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|
Za jedyne 7 niebieskich banknotów NBP oddam w dobre ręce: W PEŁNI SPRAWNY, ZADBANY, PRZEPIĘKNY, DOSKONAŁY, Panoramiczny TELEWIZOR 32'' Philips , model 32PW9523 oryginalnej produkcji belgijskiej - to nie jest China Edition ;) Wspaniały odbiór, ostry obraz, doskonały kontrast kolorów, pełna dynamika dźwięku. Pod wieloma względami przewyższa niejeden model LCD. TV posiada aż 4 wejścia przyłączeniowe zewnętrznych źródeł, np. DVD, komputer PC, dekoder satelitarny, Blu-Ray, VHS, ... itd. TV jest w pięknym ...
|
Zł 350
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 8 godz. temu
|
Do sprzedania Tv Philips 22 cale, + antena pokojowa i pilot.
stan oceniam jako bdb.
kontakt Szczecin. tel: 518162118
|
Zł 100
|
- Zachodniopomorskie
- < 8 godz. temu
|
Witam wszystkich.Do sprzedania telewizor lcd Panasonic TX-32LE7P. Zakupiony za 3100zł w 2010 roku Media Mark Polska.
32-calowy VIERA TX-32LE7P/SA to nowoczesny panoramiczny telewizor LCD z obsługą sygnałów HD. Ciesz się żywymi kolorami, ostrością obrazu oraz wspaniałym dźwiękiem audio, które zachwycą Twoje zmysły. Vreal jest oryginalnym opracowanym przez Panasonic systemem poprawy jakości obrazu, opartym na unikalnej technologii i doświadczeniu w budowie urządzeń odtwarzających obraz. Zapewnia on ...
|
Zł 900
|
- Małopolskie / Kraków
- < 8 godz. temu
|
SPRZEDAM TELEWIZOR MARKI DAEWOO 21 CALI wersja Slim PŁASKI KINESKOP .TELEWIZOR SPRAWNY W 100 % .
STAN BARDZO DOBRY NIE ZNISZCZONY NIE POSIADA
ZARYSOWAŃ ANI OBIĆ . TELEWIZOR BARDZO MAŁO
UŻYWANY . DO TELEWIZORA JEST PILOT NA KTÓRYM NIE
WIDAĆ ZNISZCZEŃ. ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA . Do tv posiadam karton.
Dane techniczne:
Częstotliwość odświeżania obrazu 100 Hz
Format obrazu4:3
Przekątna obrazu21 cali
Technologie dźwiękuStereo Nicam/A2,
Wymiary57,2x67,5x57,5 cm
ZłączaEuro, S-Video, ...
|
Zł 250
|
- Małopolskie / Kraków
- < 8 godz. temu
|
Do sprzedania posiadam: Tuner hybrydowy (cyfrowo-analogowy) DVBT Pinnacle Solo Hybrid Stick Solo na USB 2.0 Zakupiony w dniu: 11.04.2012 Używany kilka razy - Stan Oceniam Na IDEALNY JAK NOWY !!! Producent i model: Pinnacle 340e 22286 Tuner Sprawdzałem w okolicach Piaseczna - Odbiera WSPANIALE Na oryginalnej Fabrycznej Antence Opis: PCTV Hybrid Pro Stick 340e - to zewnętrzny (USB2 0) tuner hybrydowy, obsługujący zarówno analogowy, jak i cyfrowy sygnał telewizyjny i radiowy. Dzięki zastosowaniu ...
|
Zł 99
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|
Sprzedam stare radio STOLICA z lat pięćdziesiątych nadające się na rekwizyt (brak tylnej maskownicy) tel.885-83-85-01
|
Zł 170
|
- Małopolskie / Kraków
- < 8 godz. temu
|
Sprzedam telewizor Samsung LE32B450C4W 32" LCD
w bardzo dobrym stanie z pilotem.
Telewizor posiada wbudowany tuner telewizji cyfrowej.
|
Zł 600
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|
Stan tv oceniam na dobry,tv jest kolorowy z pilotem nie zniszczony idealny na działkę,,sprawny w 100% polecam,,cena do negocjacji.Pozdrawiam , wejście euro,nadaje sie do odbierania telewizji przez tiuner.
|
Zł 60
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 8 godz. temu
|
OKAZJA! Stan idealny. Do ekranu dodaję żaluzję zasłaniającą typu verticale. Ekran do montażu ściennego. Aluminiowa rama w kolorze czarnym zapewnia idealnie gładką powierzchnię projekcyjną. High Contrast D to wysokiej klasy szara, rozpraszająca, lekka powierzchnia, która gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów oraz wysoki kontrast. Zastosowanie: do kina domowego i stałych instalacji. Parametry: gramatura 490 gr/m2, grubość 0.26 mm., współczynnik odbicia 0,8 , kąt patrzenia 40 stopni L/R. Ekran można ...
|
Zł 1 200
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 8 godz. temu
|