|
|
|
|
|
Mam do sprzedania wózek Chicco 3 WD TECH
wózek posiada:
- pompowane koła
- Gondola + Spacerówka
- Pokrowiec na nogi
- Osłona przeciwdeszczowa
- Regulacja rączki do wysokości osoby prowadzącej wózek
- Duży koszyk na zakupy
wózek w kolorze grafitowo-niebieskim stan dobry jedyną wadą jest pęknięta rama od kosza na zakupy jest sklejona taśmą, jednak można to przyspawać, usterka NIE WPŁYWA na użytkowanie wózka. Wózek czysty, wyprany obecnie zamontowana jest gondola
odbiór osobisty kontakt ...
|
Zł 220
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 1 godz. temu
|
|
|
Zł 80
|
- Świętokrzyskie
- < 1 godz. temu
|
Sprzedam stojak edukacyjny z zabawkami firmy CHICCO.Stojaczek jest przeznaczony dla dzieci od 3 miesięcy. Jest nieodzowny w porze zabawy, gdy kładziemy dziecko na podłodze, np. na macie edukacyjnej i nad matę stawiamy stojak edukacyjny. Maluszek może bawić się stojakiem zarówno w pozycji leżącej leżąc na podłodze, macie lub na kocyku mając nad sobą stojaczek, jak i może bawić się nim w pozycji siedzącej siedząc koło stojaczka lub też gdy maluch zaczyna chodzić może bawić się nim na stojąco i traktowac go ...
|
Zł 35
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 2 godz. temu
|
Sprzedam wózek spacerówkę firmy Chicco w kolorze czerwonym. Wózek po jednym dziecku. Cechy wózka: - 4 stopniowa regulacja oparcia, - regulacja podnóżka, - 5 punktowe pasy - okienko z tyłu budki oraz dodatek przeciwsłoneczny, - koła piankowe, przednie obrotowe z możliwością blokady - odpinany zagłówek - folia przeciwdeszczowa - osłonka na nóżki - parasolka - łatwo składa sie w tzw. parasolkę Cena do negocjacji
|
Zł 200
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 2 godz. temu
|
Mam do sprzedania kilka firmowych zabawek po moim synku. Konik na biegunach dodatkowo w uszach ma zainstalowane dwie melodie, jedna to piosenka, a druga to stukot kopytek, dodatkowo podczas piosenki konik rusza buzią i ogonem. Materiałowy smok w środku posiada kulki do zabawy tzw. suchy basen. Zabawki w bdb stanie. Gorąco polecam. Odbiór tylko osobisty.
|
Zł 250
|
- Małopolskie / Kraków
- < 7 godz. temu
|
Sprzedam fotelik samochodowy Chicco 9-18 kg. W stanie bdb, nie zniszczony. Używany był jako "drugi" w "drugim" aucie :))
Odbiór osobisty Kraków os Oświecenia
|
Zł 60
|
- Małopolskie / Kraków
- < 12 godz. temu
|
POLECAM UŻYWANY ALE W BARDZO DOBRYM STANIE FOTELIK SAMOCHODOWY CHICCO,WIĘCEJ INFO NA MAILA LUB TELEFONICZNIE
|
Zł 120
|
|
Waga mechaniczna - CHICCO Baby Kilo Waga mechaniczna przeznaczona do ważenia niemowląt do 13 kg. Waży z dokładnością do 10 gr. Ergonomiczna taca, z miękką matą sprawiają, że ważenie jest przyjemne dla dziecka. Mata jest zdejmowalna. Stan bdb.
|
Zł 25
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 13 godz. temu
|
Witam
Mam do sprzedania market renomowanej firmy Chicco .W dolnym rzędzie dołożyłam cztery figurki z innego kompletu.Stan zestawu określam jako bardzo dobry.Preferowany odbiór osobisty.
Pozdrawiam
|
Zł 60
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 13 godz. temu
|
Witam
Mam do sprzedania jeździdło firmy Chicco 4 in 1 Qu4ttro. W zestawie brak tylko pasów widocznych na zdjęciu. Stan zabawki dobry.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.
Kom. 693-957-105
Pozdrawiam
J.P.
|
Zł 99
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 13 godz. temu
|
Sprzedam w idealnym stanie leżaczek bujaczek, renomowanej firmy chicco tel. 607 434 567
|
Zł 270
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 13 godz. temu
|
Witam Sprzedam fotelik samochodowy dla dzieci 0-18 kg (gr.0+ i gr.1) firmy Chicco.Można go montować zarówno przodem (dla starszych dzieci) jak i tyłem (dla mniejszych dzieci) do kierunku jazdy. Można regulować położenie siedziska (pozycja do jazdy i pozycja do spania.Fotelik nie brał udziału w żadnym wypadku i kolizji drogowej. Produkt jest bardzo zadbany i nie ma żadnych otarć i przetarć na materiale. Polecam dobry towar za niewielkie pieniądze.
|
Zł 130
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- < 14 godz. temu
|
Sprzedam lezaczek bujaczek firmy chicco, z regulowanym oparciem (od leżenia do siedzenia) z wkładką redukcyjną, pasami bezpieczeństwa. Bujaczek z mechanizmem blokującym bujanie, szelkami do przenoszenia.
Lezaczek jest używany, ale sprawny, wszystko działa. Wygodny dla dziecka.
Drugi leżaczek firmy Mamas& papas, używany dośc intensywnie. Posiada rewelacyjne!!! wibracje. genialny dla maluszków na kolke, płaczących. Wibracje (2 rodzaje) uspokajają dziecko na długo.
U nas sprawdził się fantastycznie, ...
|
Zł 30
|
|
rampers 68 cm. biało - zółte paski - smyk brązowy -smyk biało, zołty, pomarańczowy - chicco cena 8 zł/ szt. odbiór osobisty metro wierzbno
|
Zł 8
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 15 godz. temu
|
zestaw zabawek widoczny na zdjęciu (poza telefonem- krówką, która stanowi część innego zestawu), zaproponuj cenę lub coś na wymianę, stan bdb poza wywrotką z sorterem (brakuje 1 klocka), dodaję ją gratis przy zakupie innych zabawek, do każdej dodaję jeszcze nową książeczkę w twardej okładce
|
wymiana/zamiana
|
- Małopolskie / Kraków
- < 15 godz. temu
|
Do sprzedania fotelik - nosidełko Chicco. Używane, stan jak na zdjęciach. Bez wkładki dla noworodka.
|
Zł 30
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- < 17 godz. temu
|
Witam mam do zaoferowania interaktywny stolik CHICCO , mate edukacyjną RENOMOWANEJ FIRMY MAMAS & PAPAS, oraz zyrafke z klockami sensorycznymi FISCHER PRICE . Stolik wydaje różne dźwięki posiada pianinko które można oddzielić i grac tylko na nim , stolik jest 2 stronny po drugiej stronie można układać klocki . Mata gra i jest mięciutka gdy położymy dziecko w środek nie sturla sie bo po bokach chroni go poduszki sa równie 3 WISZĄCE zabawki wszystko można złożyć i zapakować w pokrowiec
|
Zł 200
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 19 godz. temu
|
Renomowane firmy: Chicco, Graco, Mamas&Papas, Koochi, Cosatto, Babystart Szeroki wybór!!!
|
Zł 65
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 20 godz. temu
|
Jezdzik CIUCHCIA firmy chicco. Stabilny, ze schowkiem w siedzeniu, dwoma dzwigniami dajacymi odglosy, obracana tarcza z przodu. Dzieci szaleja na jej punkcie :) Polecam. Odbior pod Hala Banacha.Cena do małej negocjacji.
|
Zł 55
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 20 godz. temu
|
Oferuję Państwu używane nosidełko CHICCO GO Manhattan w kolorze szaro- czarnym. Stan nosidełka określam jako bardzo dobry.
Nosidełko jest bardzo praktyczne i wygodne. Przeznaczone dla maluszków od urodzenia (3,5kg) do wagi 9 kg.
Posiada wielopunktową regulację bezpiecznego ułożenia dziecka w nosidełku oraz regulację szelek nośnych dla rodzica,
Posiada wzmocnienie plecków aby maluszek siedział w odpowiedniej pozycji.
Wyposażone jest w śliniaczek, który można odpiąć i uprać,
Dziecko w zależności ...
|
Zł 45
|
- Śląskie / Katowice
- < 21 godz. temu
|
Sprzedam wózek spacerowy z gondolą i fotelikiem samochodowym CHICCO ARTSANA Oferuję Państwu wielofunkcyjny wózek CHICCO dla dziecka w kolorze beżowo-brązowym. Zestaw składa się z: gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego dla dzieci od 0 do 13 kg. Fotelik wyposażony jest w bazę, ułatwiającą mocowanie fotelika w samochodzie. Wózek wyposażony jest w system Click Clack, dzięki temu szybko i łatwo można zamontować na stelażu wózka fotelik oraz gondolkę. Dane wózka: * przdnie koła obrotowe * koła ...
|
Zł 860
|
- Małopolskie / Kraków
- < 22 godz. temu
|
sprzedam nosidło turystyczne chicco, na lekkim aluminiowym rozkładanym stelażu, z daszkiem przeciwdeszczowym i słonecznym, folia przeciwdeszczowa, kieszonką na drobiazgi nosidło posiada dwa kółka - zamienia sie w wózek do ciągnięcia; może również posłużyć jako krzesełko turystyczne i stojak; nosidło posiada regulowane szelki, miekki pas biodrowy dla dorosłego, specjalna wewnętrzną wkładkę dla niemowląt i wewnętrze zabezpieczenia dla dziecka-pasy, stan bdb, czyste bez wad latwe w demontażu niepotrzebnych ...
|
Zł 150
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 22 godz. temu
|
Fotelik z grupy 2, przeznaczony dla dziecka o wadze 9-18 kg. Bez mocowania ISO-FIX. Fotelik mocowany jest na siedzeniu samochodu za pomocą pasów. Specyfikacja: pasy pięciopunktowe, z możliwością regulacji (dopasowanie) do wzrostu dziecka, regulowany (podnoszony) zagłówek z miękkim obiciem, osłony na ramiona, pozycja spania (można zmieniać pozycję w trakcie snu dziecka – bardzo praktyczne), zdejmowany pokrowiec (można prać w pralce), kolor - granatowy Fotelik ten był używany przez 2 lata. Stanie bardzo ...
|
Zł 150
|
- Wielkopolskie / Poznań
- < 23 godz. temu
|
Auto Turbo Touch z napędem i dźwiękiem! Sportowe samochodziki gotowe do wyścigu! Samochód wibruje, a po naciśnięciu na tył zwiększa obroty i przyspiesza! Autko wydaje dźwięki: ryczy podczas wyścigu, ostro hamuje i “pozdrowia” klaksonem! Zaprojektowany w najmniejszych szczegółach specjalnie dla małych dzieci! Cechy zabawki: •Mały samochodzik idealnie pasuje do małych rączek! •Samochód wibruje i przyspiesza po naciśnięciu na tył auta! •Zwiększ obroty i obserwuj jak jedzie! •Rozwija kreatywność i wspomaga ...
|
Zł 60
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 23 godz. temu
|
Witam, Sprzedam zawieszki lew spirala Chicco gąsienica i kotek Chicco coś (ni to piesek ni to misio ale fajne) ośmiornica z klipsem na sztuki po 20zł
|
Zł 60
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 23 godz. temu
|
Witam, sprzedam grzechotkę gryzak firmy chicco. Grzechotka, stymulująca zmysł dotyku i słuchu dziecka. Polecam
|
Zł 10
|
- Mazowieckie / Warszawa
- < 23 godz. temu
|
CHICCO Grające instrumenty w wersji angielskiej. Gra, śpiewa, świeci. Stan idealny. Grupa wiekowa 3- 24m.
|
Zł 56
|
- Małopolskie / Kraków
- 18/06/2013
|
sprzedam wózki dla dzieci-typu spacerówki akcesoria dziecięce-krzesełka do karmienia, huśtawki,leżaczki- bujaczki, bramki zabezpieczające lindam , łóżeczka turystyczne itp. mamas&papas, baby start, koochi, cosatto, chicco, fisher price stan nowe i używane w bardzo dobrym/ idealnym stanie STRZEGOM 691 559 026
|
Zł 145
|
- Dolnośląskie / Wrocław
- 18/06/2013
|
Wózek spacerowy Lite Way to lekka i kompaktowa spacerówka łącząca w sobie komfort dla dziecka i funkcjonalność dla rodziców. Jest praktyczna, zwrotna i łatwa do manewrowania, idealna nawet w wąskich przejściach. Składa się w parasolkę, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca i jest bardzo lekka. PODSTAWOWE PARAMETRY -lekki, aluminiowy stelaż; -ultra-kompaktowy - prosty sposób składania do postaci 'parasolki'; -wszystkie koła amortyzowane w czasie spaceru dzięki czemu dziecko mniej odczuwa nierówności ...
|
Zł 300
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
ZAPRASZAM DO ZAKUPU SUPER KIEROWNICY MALEGO RAJDOWCY DWUJĘZYCZNA-MÓWIĄCA KIEROWNICA CHICCO -francusko-angielska Interaktywna kierownica z kolorowym panelem zawiezie dziecko aż w 5 różnych miejsc tj: dom,szkoła,plac zabaw,sklep spożywczy oraz mechanik. W każdym z tych miejsc kierownica uczy nazwy miejsca w wybranym języku,wydaje dzwięki związane z tym miejscem oraz pokazuje obrazek.Dodatkowo dziecko uczy się liczyć od 1-10. Kierownica posiada pedał gazu,stop,lusterko,zmianę ...
|
Zł 35
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
Spacerówka chicco w bardzo dobrym stanie, jedyna wada to brak gumowego podnóżka i lekko zsunięte gąbki z rączek. Wózek w kolorze granatowym z różowymi elementami. Wszystko sprawne, oparcie regulowane, pięciopoziomowe. W zestawie jest również folia przeciwdeszczowa, podgłówek i osłona na nóżki.
|
Zł 120
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 17/06/2013
|
Mam do sprzedania używaną karuzelkę do powieszenia nad łóżeczkiem firmy chicco. Karuzelka posiada trzy funkcje: obraca się, gra (przyjemna dla ucha klasyczna melodia) lub też jednocześnie gra i obraca się. Posiada również małą lampeczkę-gwiazdkę (świeci bardzo delikatnym, dość słabym światłem). Jest zasilana 3 bateriami AA. Obręcz karuzelki i przyczepiane do niej trzy króliczki-piloci to miękkie maskotki. Króliczki można odpiąć, mogą służyć do zabawy osobno dla starszego dziecka, można też prać je w ...
|
Zł 30
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
kuchnia Chicco z akcesoriami - działa
|
Zł 180
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
chicco 3w1 duże koła spacerówka gondola fotelik+ spiwór
|
Zł 499
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- 17/06/2013
|
Witam, mam na sprzedaż zestaw: - łuk zawieszka a wózek CHICCO ma elementy do przesuwania, grzechotkę i efekty dźwiękowe, - zabawka na przyssawkę samolocik się kręci, przekręcane śmigło i piszcząca głowa, - piłeczka miękka do turlania, - gryzaki kluczyki. Możliwość wysyłki. Zapraszam na moje pozostałe ogłoszenia!
|
Zł 20
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- 17/06/2013
|
Witam, mam na sprzedaż zestaw zabawek składający się z (MOGĘ SPRZEDAĆ RÓWNIEŻ POJEDYŃCZE ZABAWKI): CENA DO NEGOCJACJI;) 1. Kula Uciekająca Małpka Fisher Price Stan idealny JAK NOWA 2. Kula do raczkowania i kąpieli z kaczuszką Fisher Price NOWA (żadnej rysy, wyciągnięta tylko z opakowania) 3. Bawiskoczek piesek Fisher Price. Zabawka po naciśnięciu serduszka z koralikami zaczyna szczekać, wygrywa melodie i wibruje. Wspaniała zabawka rozśmieszy każde dziecko! Stan idealny. 4. Muzyczny bębenek do nauki ...
|
Zł 270
|
- Pomorskie / Trójmiasto
- 17/06/2013
|
Sprzdam wózek dziecięcy wielofunkcyjny firmy Chicco. Jest to wózek, który na tym samym podwoziu (o grubych terenowych kołach) pozwala na zamontowanie zarówno wózka głębokiego, przerobienia go na spacerówkę. Całość - łatwa w montażu, wszystkie tekstylne elementy całkowicie demontowalne, co daje sporą łatwość w praniu/czyszczeniu. Serdecznie polecam rodzicom, którzy mieszkają w rejonach,gdzie drogi nie są umocnione :)
|
Zł 145
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 17/06/2013
|
Witam wózek jest w bardzo dobrym stanie jest w kolorze madagaskar w skład wózka wchodzi osłona na nóżki, folia przeciwdeszczowa, torebka zawieszana na rączkę. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 692-118-045
|
Zł 400
|
- Małopolskie / Kraków
- 17/06/2013
|
Wózek mocno zakurzony, nowy właściciel powinien go uprać wszytskie elementy się łatwo demontują..
|
Zł 50
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
Oferuję super zestaw klocków firmy Chicco z serii modo. W skład zestawu wchodzi: - 8 klocków pojedynczych kwadratowych - 10 klocków pojedynczych okrągłych - 2 klocki "podwójne" - 2 klocki "potrójne" - 2 "podwójne" wagoniki -1 wagonik "potrójny - 1 klocek "daszek" -dziewczynka; -słonik - przód ciuchci - okrągła nakładka na klocek pojedynczy - nakładka "czapka" na klocek pojedynczy kontakt telefoniczny lub przez formularz Odbiór osobisty w okolicach stacji metra wawrzyszew, możliwa wysyłka na koszt ...
|
Zł 100
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
CHICCO TELEON Z MUZYCZKAMI I ŚWIATEŁKAMI
STAN BARDZO DOBRY
WIDOCZNE ŚLADY UŻYTKOWANIA
|
Zł 15
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
Mam do sprzedania fotelik stan bardzo dobry.
|
Zł 120
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
WITAM! MAM DO SPRZEDANIA WÓZEK SPACEROWY FIRMY CHICCO MULTIWAY - KOLOR GRANATOWY W POŁĄCZENIU Z KREMOWYM. BARDZO ZWROTNY, WYGODNY W UŻYTKOWANIU. WÓZEK POSIADA: LEKKI STELAŻ PRZEDNIE KOŁA OBROTOWE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABLOKOWANIA REGULOWANE OPARCIE 4 POZYCJE REGULOWANY PODNÓŻEK 2 POZYCJE REGULOWANA BUDKA Z OKIENKIEM I DASZKIEM DUŻE KOŁA ŁATWO PROWADZI SIĘ W NIEUTWARDZONYM TERENIE PASY BEZPIECZEŃSTWA ZAGŁÓWEK POKROWIEC NA NÓŻKI SIATKA NA ZAKUPY POD WÓZKIEM FOLIA PRZECIWDESZCZOWA ODPINANY BARIERKA WÓZEK JEST W ...
|
Zł 250
|
- Małopolskie / Kraków
- 17/06/2013
|
Posiadam do sprzedania firmowe zabawki Zabawki takich firm jak: VTECH FISHER PRICE CHICCO TOMY PLAYSKOOL i inne Zabawki używane w stanie b.dobrym (noszą normalne ślady użytkowania) Zabawki: Edukacyjny, grający żółw do ciągania, stan b.dobry-, cena 15zł Materiałowa, kostka edukacyjna, w jęz. angielskim, stan dobry, cena 15zł CHICCO , farma, w jęz. angielsko-włoskim, stan b.dobry, cena 30zł VTECH , edukacyjna biedronka, w jęz. angielskim, stan b.dobry, cena 40zł TOMY , piłka, w jęz. angielskim, wymienia ...
|
proszę o kontakt
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
Witam, OFERUJĘ: 1) BIAŁE DREWNIANE ŁÓŻECZKO DLA DZIECKA Ikea ; w komplecie z materacem - stan - normalne ślady użytkowania, ale sprawne w 100% i ładnie prezentuje się, 2) TURYSTYCZNE ŁÓŻECZKO Chicco ; również w komplecie z materacem - kokosowo-gryczanym!:); sympatycznie wygląda, ale ma 1 wadę: pękniętą 1 z rurek pod spodem - naszym zdaniem mimo tego spokojnie może służyć:) Obydwa łóżeczka - cena do uzgodnienia, zależy mi na szybkiej sprzedaży. pozdrawiam i zapraszam;)
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- 17/06/2013
|
WITAM, OFERUJĘ ZESTAW ŁADNYCH UBRANEK DLA DZIEWCZYNKI W WIEKU OK. 2-3 LATA , R.98-104 na różne pory roku; W WIĘKSZOŚCI FIRMOWE - Next, Wójcik i inne. Cena do uzgodnienia; zależy mi, żeby szybko opróżn
|
proszę o kontakt
|
- Małopolskie / Kraków
- 17/06/2013
|
Sprzedam używany wózek spacerowy CHICCO. W zestawie folia przeciwdeszczowa, osłona na zimę(zdj.), podkładka pod główkę dla maluszka. Wózek ma uszkodzone rączki(gąbka) co widać na zdjęciu. Zainteresowanym prześlę zdjęcia,proszę o kontakt.
|
Zł 150
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
Sprzedam śliczne zabawki interaktywne dla dziecka od 6mies. 1.słonik Fisher-Price,grający,posiada sznurek do ciągnięcia,cztery klocki-cena 26zł 2.samochód ze zwierzętami Chicco,grający,dźwięki zwierzat,świecący-cena 30zł 3.kostka iteraktywna Simba,grająca-cena 25zł 4.samochód z ludzikami Fisher-Price,grający,świecący-cena 30zł 5.samochód z przyczepką,ludzik-cena 15zł Polecam.Zapraszam do obejrzenia pozostałych moich ogłoszeń. Jedno zdjęcie się nie wmieściło (nr5),osoby zainteresowane prosze pisać,to ...
|
Zł 15
|
- Wielkopolskie / Poznań
- 17/06/2013
|
Fotelik jest w dobrym stanie i posiada wszystkie rozwiązania bezpieczeństwa dziecka. Fotelik jest dość duży i wygodny nasz Maluszek jeździł w nim aż do ukończenia roku.
Ergonomiczny uchwyt fotelika/nosidełka dla niemowląt sprawia, że jego noszenie na ramieniu jest wygodniejsze.
Fotelik dla niemowląt zapewnia maluszkowi bardzo dobrą ochronę podczas podróży.
-Optymalna ochrona przed bocznymi uderzeniami
-Stabilniejszą pozycję w foteliku zapewnia system pasów 5-punktowych.
-Miękkie, zdejmowane i ...
|
Zł 68
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|
WITAM MAM DO SPRZEDANIA UBRANKA O ROZMIARZE 6M-12M W SKLAD WCHODZA 12 BLUZEK Z DLUGIM REKAWEM MIEDZY INNYMI FIRM UNITED OF BENETON ZARA H&M LUPILU CHICCO RESERVED BLUZECZKA NA RAMIACZKACH BLUZECZKA Z KROTKIM REKAWEM 5 10 15 I RESERVED SPIOCHY ROZWOE PIZAMA SUKIENKA SPODNICZKA BODY FIRMY 5 10 15 RAJSTOPKI FIRMY COOLCLUB SKARPETKI STROJ KAPIELOWY BIALY SWETEREK FIRMY H&M OGRODNICZKI KROTKIE SWETEREK W PASKI DRES BLUZA FIRMY ADAMS BABY CZERWONA SWETEREK BIAŁY 2 BLUZY 2 PARY DZINSOW SPODNIE Z KWIATAMI ...
|
Zł 99
|
- Mazowieckie / Warszawa
- 17/06/2013
|